Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing AmStandard | 22 | 11,9 mln € | Enefit Industry OÜ 31,8% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Plus Catering | 34 | 11,9 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 29,4% võitudest | 2019–2026 |
| Forus Haldus OÜ | 11 | 11,8 mln € | Tallinna Tehnikaülikool 27,3% võitudest | 2019–2026 |
| I.S.Dive OÜ | 5 | 11,8 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 40,0% võitudest | 2023–2026 |
| OÜ Articard | 35 | 11,7 mln € | Tallinna Linnavaraamet 17,1% võitudest | 2017–2026 |
| OÜ Clougrupp | 56 | 11,7 mln € | Elektrilevi OÜ 62,5% võitudest | 2020–2026 |
| Supervivent OÜ | 4 | 11,6 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 25,0% võitudest | 2023–2026 |
| OÜ KRK-LABOR | 16 | 11,6 mln € | Tallinna Tehnikaülikool 18,8% võitudest | 2019–2025 |
| Osaühing Woodmaster | 13 | 11,6 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 92,3% võitudest | 2019–2026 |
| Baltic Medcom OÜ | 53 | 11,6 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 39,6% võitudest | 2018–2026 |
| Aktsiaselts Orient Office | 75 | 11,6 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 9,3% võitudest | 2018–2026 |
| Dorpat Ehitus OÜ | 10 | 11,4 mln € | Võru linn, Jüri tn 43a korteriühistu 10,0% võitudest | 2020–2026 |
| VALICECAR OÜ | 46 | 11,4 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 30,4% võitudest | 2018–2026 |
| Life in Codes OÜ | 11 | 11,3 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 27,3% võitudest | 2023–2026 |
| OSAÜHING SULANE | 18 | 11,3 mln € | Kohila Vallavalitsus 16,7% võitudest | 2018–2024 |
| Harvest OÜ | 13 | 11,3 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 84,6% võitudest | 2018–2026 |
| MIVO EHITUS OÜ | 31 | 11,3 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 41,9% võitudest | 2018–2026 |
| Verde Ehituskonsult OÜ | 6 | 11,3 mln € | Tallinna Linnavaraamet 33,3% võitudest | 2020–2024 |
| AB “Lietuvos draudimas“ Eesti filiaal | 73 | 11,2 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 12,3% võitudest | 2018–2026 |
| OSAÜHING CARLOVA CONSULT | 23 | 11,2 mln € | Tartu Ülikool 34,8% võitudest | 2014–2025 |
| OÜ Medpharma | 27 | 11,1 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 37,0% võitudest | 2023–2026 |
| OÜ KIIRWARREN.KL | 36 | 11,1 mln € | Transpordiamet 47,2% võitudest | 2018–2026 |
| KIRDE PROJEKT OÜ | 37 | 11,0 mln € | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet 18,9% võitudest | 2018–2026 |
| MSM OÜ | 27 | 11,0 mln € | AKTSIASELTS TALLINNA VESI 29,6% võitudest | 2018–2026 |
| Jogeda Invest OÜ | 2 | 11,0 mln € | Tallinna Linnavaraamet 100,0% võitudest | 2024–2025 |