Harvest OÜ
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
27.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 14 aastat ja 94 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 13.07.2026; lepingu maksumus 30,0 tuh €: Pauska ja Kullenga seemla maapinna puhastamine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,8 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 73 875,00 | 85 953,00 | 132 869,00 | 146 487,00 | 213 725,00 |
| Ärikasum (€) | 9 949,00 | 9 342,00 | 38 276,00 | 10 585,00 | 34 335,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 967,00 | 5 898,00 | 34 410,00 | 6 489,00 | 28 032,00 |
| Varad (€) | 44 556,00 | 59 317,00 | 73 937,00 | 126 678,00 | 130 579,00 |
| Kohustised (€) | 19 374,00 | 39 960,00 | 32 023,00 | 85 611,00 | 71 030,00 |
| Omakapital (€) | 25 182,00 | 19 357,00 | 41 914,00 | 41 067,00 | 59 549,00 |
| Raha (€) | 14 711,00 | 6 908,00 | 9 730,00 | 10 869,00 | 17 363,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 131 tuh €
- Omakapital
- 59,5 tuh €
- Kohustised
- 71,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 36,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 11,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,8 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 213 725,00 € · puhaskasum 28 032,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Väike-Tähe tn 16 · 51010 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20061054 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 146 487,00 € · puhaskasum 6 489,00 €
müügitulu 132 869,00 € · puhaskasum 34 410,00 €
müügitulu 85 953,00 € · puhaskasum 5 898,00 €
müügitulu 73 875,00 € · puhaskasum 6 967,00 €
müügitulu 66 123,00 € · puhaskasum 5 828,00 €
müügitulu 75 257,00 € · puhaskasum 9 779,00 €
müügitulu 57 878,00 € · puhaskasum 1 857,00 €
müügitulu 36 911,00 € · puhaskasum 9 776,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Tähe tn 26-10 · 50103 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20061054 / 7
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tähe tn 26-10 · 50103 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20061054 / 6
müügitulu 53 757,00 € · puhaskasum 17 452,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20061054 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026