OÜ Clougrupp
Elektri- ja sidevõrkude ehitus
26.10.2026 võitis hanke: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Esivere küla, Esivere alajaama F1 rekonstrueerimine (JTI008).
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 267 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 7,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 417 385,00 | 1 495 079,00 | 1 347 026,00 | 1 270 506,00 | 1 240 034,00 |
| Ärikasum (€) | -24 283,00 | 43 282,00 | 34 743,00 | 33 035,00 | 31 022,00 |
| Puhaskasum (€) | -33 809,00 | 37 484,00 | 9 950,00 | 2 874,00 | 13 875,00 |
| Varad (€) | 320 866,00 | 300 826,00 | 292 781,00 | 279 560,00 | 304 458,00 |
| Kohustised (€) | 254 692,00 | 197 168,00 | 219 173,00 | 203 078,00 | 214 100,00 |
| Omakapital (€) | 66 174,00 | 103 658,00 | 73 608,00 | 76 482,00 | 90 358,00 |
| Raha (€) | 70 106,00 | 67 180,00 | 46 806,00 | 37 972,00 | 59 805,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 304 tuh €
- Omakapital
- 90,4 tuh €
- Kohustised
- 214 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 322 tuh €
- Riiklikud maksud
- 86,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 52,6 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 56
- Teadaolev maht
- Vähemalt 11,7 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
7,5 tuh € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 240 034,00 € · puhaskasum 13 875,00 €
müügitulu 1 270 506,00 € · puhaskasum 2 874,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 347 026,00 € · puhaskasum 9 950,00 €
müügitulu 1 495 079,00 € · puhaskasum 37 484,00 €
müügitulu 1 417 385,00 € · puhaskahjum 33 809,00 €
müügitulu 1 451 656,00 € · puhaskasum 80 039,00 €
müügitulu 881 479,00 € · puhaskasum 35 071,00 €
müügitulu 838 570,00 € · puhaskasum 854,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Energia tn 4 · 80010 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30035008 / 8
müügitulu 500 527,00 € · puhaskasum 18 005,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Energia tn 4 · 80010 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30035008 / 6
müügitulu 475 155,00 € · puhaskasum 50 904,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026