Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Majaro OÜ | 2 | 11,0 mln € | Tallinna Linnavaraamet 100,0% võitudest | 2024–2025 |
| Asfaldigrupp OÜ | 69 | 11,0 mln € | Tartu Linnavalitsus 21,7% võitudest | 2018–2026 |
| Mefab OÜ | 57 | 11,0 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 24,6% võitudest | 2018–2026 |
| Gustaf Tallinn OÜ | 3 | 10,9 mln € | Sihtasutus Tallinna Hambapolikliinik 33,3% võitudest | 2021–2023 |
| Osaühing Merianto | 40 | 10,9 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 42,5% võitudest | 2018–2026 |
| Forus Takso Eesti AS | 50 | 10,9 mln € | Riigikogu Kantselei 16,0% võitudest | 2018–2026 |
| PÕDRA MAJA OSAÜHING | 21 | 10,9 mln € | aktsiaselts PÄRNU VESI 42,9% võitudest | 2018–2026 |
| Riser Ehitus OÜ | 10 | 10,9 mln € | Tallinn, Siili tn 21 korteriühistu 30,0% võitudest | 2018–2025 |
| Nordkalk AS | 13 | 10,9 mln € | Enefit Energiatootmine AS 53,8% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ SAURON GRUPP | 20 | 10,8 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 60,0% võitudest | 2021–2026 |
| Osaühing Radiocom Baltic | 11 | 10,8 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 36,4% võitudest | 2020–2025 |
| Osaühing Lindante | 13 | 10,8 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 92,3% võitudest | 2018–2026 |
| ABcom Kaubanduse Osaühing | 13 | 10,8 mln € | Tallinna Ülikool 46,2% võitudest | 2019–2026 |
| aktsiaselts Pärnu Mets | 6 | 10,7 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2024 |
| JCDecaux Eesti OÜ | 6 | 10,7 mln € | Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus 33,3% võitudest | 2019–2025 |
| Osaühing Tüdrukud | 80 | 10,6 mln € | Tallinna Haridusamet 10,0% võitudest | 2017–2026 |
| Bars Elekter OÜ | 2 | 10,5 mln € | aktsiaselts TALLINNA SADAM 100,0% võitudest | 2025–2026 |
| Osaühing Geromint | 15 | 10,5 mln € | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts 40,0% võitudest | 2019–2026 |
| OÜ Kaarlaid | 4 | 10,5 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 50,0% võitudest | 2018–2024 |
| A-Kaabel OÜ | 26 | 10,5 mln € | Enefit AS 42,3% võitudest | 2018–2025 |
| Warren Asfalt OÜ | 2 | 10,5 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 50,0% võitudest | 2022–2025 |
| Mertex Mets OÜ | 8 | 10,4 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2024 |
| OSAÜHING INVERSION SOFTWARE | 13 | 10,4 mln € | Registrite ja Infosüsteemide Keskus 61,5% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Weissmed | 96 | 10,4 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 25,0% võitudest | 2021–2026 |
| Hong OÜ | 11 | 10,3 mln € | Tallinna Linnavaraamet 18,2% võitudest | 2018–2025 |