Baltic Medcom OÜ
Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük
20.10.2026 võitis hanke: Keemia- ja bioloogiliste ravimite manustamise ettevalmistamiseks kasutatavad täiskinnise lahendusega tarvikud.
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 79 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,2 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 850 844,00 | 1 204 161,00 | 1 282 537,00 | 967 457,00 | 944 818,00 |
| Ärikasum (€) | 105 500,00 | 156 345,00 | 199 132,00 | 114 522,00 | 119 259,00 |
| Puhaskasum (€) | 134 764,00 | 74 606,00 | 176 102,00 | 144 662,00 | 48 840,00 |
| Varad (€) | 683 970,00 | 443 686,00 | 550 636,00 | 807 543,00 | 473 721,00 |
| Kohustised (€) | 142 852,00 | 152 962,00 | 183 975,00 | 294 955,00 | 221 764,00 |
| Omakapital (€) | 541 118,00 | 290 724,00 | 366 661,00 | 512 588,00 | 251 957,00 |
| Raha (€) | 274 872,00 | 141 056,00 | 179 324,00 | 180 373,00 | 79 236,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 474 tuh €
- Omakapital
- 252 tuh €
- Kohustised
- 222 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 407 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,4 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 53
- Teadaolev maht
- Vähemalt 11,6 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,2 mln € · 274 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 944 818,00 € · puhaskasum 48 840,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 967 457,00 € · puhaskasum 144 662,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 282 537,00 € · puhaskasum 176 102,00 €
müügitulu 1 204 161,00 € · puhaskasum 74 606,00 €
müügitulu 850 844,00 € · puhaskasum 134 764,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 750 458,00 € · puhaskasum 92 174,00 €
müügitulu 694 145,00 € · puhaskasum 93 995,00 €
müügitulu 792 490,00 € · puhaskasum 156 559,00 €
müügitulu 687 978,00 € · puhaskasum 16 114,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Raudtee tn 10/1-1 · 11614 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10111364 / 4
müügitulu 565 131,00 € · puhaskasum 67 249,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026