VALICECAR OÜ
Maakuivendus- ja maaparandustööd
19.08.2026 võitis hanke: Pannjärve tervisespordikeskuse liikumistaristu ehitus.
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 259 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 324 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 602 653,00 | 4 195 703,00 | 5 441 230,00 | 3 798 911,00 | 3 856 793,00 |
| Ärikasum (€) | 273 250,00 | 342 506,00 | 577 896,00 | 695 643,00 | 298 353,00 |
| Puhaskasum (€) | 286 207,00 | 338 000,00 | 554 581,00 | 668 809,00 | 291 973,00 |
| Varad (€) | 4 313 256,00 | 4 995 484,00 | 5 699 583,00 | 6 074 716,00 | 6 654 504,00 |
| Kohustised (€) | 938 913,00 | 1 283 141,00 | 1 432 659,00 | 1 138 983,00 | 1 426 798,00 |
| Omakapital (€) | 3 374 343,00 | 3 712 343,00 | 4 266 924,00 | 4 935 733,00 | 5 227 706,00 |
| Raha (€) | 25 472,00 | 5 312,00 | 394 825,00 | 394 765,00 | 229 557,00 |
| Töötajate arv | — | — | 21,00 | 18,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 6,7 mln €
- Omakapital
- 5,2 mln €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,8 mln €
- Riiklikud maksud
- 158 tuh €
- Tööjõumaksud
- 52,5 tuh €
- Töötajaid
- 23,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 46
- Teadaolev maht
- Vähemalt 11,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
324 tuh € · 25 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
390 000,00 € · pandipidaja Swedbank AS
müügitulu 3 856 793,00 € · puhaskasum 291 973,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 798 911,00 € · puhaskasum 668 809,00 €
müügitulu 5 441 230,00 € · puhaskasum 554 581,00 €
müügitulu 4 195 703,00 € · puhaskasum 338 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Atla küla, Ninavärava · 93322 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30020438 / 9
müügitulu 3 602 653,00 € · puhaskasum 286 207,00 €
müügitulu 2 898 078,00 € · puhaskasum 258 412,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 2 909 219,00 € · puhaskasum 360 523,00 €
müügitulu 3 003 678,00 € · puhaskasum 497 655,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Pikavere küla, Tooma · 88430 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30020438 / 6
müügitulu 3 491 729,00 € · puhaskasum 484 613,00 €
müügitulu 1 766 170,00 € · puhaskasum 28 812,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026