Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Miltton New Nordics OÜ | 19 | 13,5 mln € | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 26,3% võitudest | 2022–2026 |
| Osaühing Reimerland | 14 | 13,4 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 92,9% võitudest | 2018–2025 |
| Jolos OÜ | 13 | 13,4 mln € | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 23,1% võitudest | 2018–2026 |
| Sakala Teed OÜ | 66 | 13,4 mln € | Transpordiamet 42,4% võitudest | 2018–2026 |
| AS Utilitas Tallinn | 17 | 13,4 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 17,6% võitudest | 2014–2025 |
| Osaühing Merilux Ehitus | 16 | 13,3 mln € | Tori vald, Sindi linn, Pärnu mnt 23 korteriühistu 6,2% võitudest | 2020–2026 |
| Osaühing Adiantro | 17 | 13,3 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 35,3% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ DIKSOONIA | 5 | 13,2 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2019–2026 |
| Osaühing ALPHAGIS | 62 | 13,2 mln € | Keskkonnaministeeriumi Infotehnoloogiakeskus 9,7% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Esprii | 74 | 13,1 mln € | Transpordiamet 60,8% võitudest | 2018–2026 |
| AS Kesko Senukai Estonia | 36 | 13,0 mln € | AS HOOLEKANDETEENUSED 25,0% võitudest | 2019–2026 |
| Osaühing Roverto | 174 | 13,0 mln € | Vana-Vigala Tehnika- ja Teeninduskool 17,2% võitudest | 2017–2026 |
| Profile Vehicles Baltic Osaühing | 31 | 12,9 mln € | Tallinna Kiirabi 25,8% võitudest | 2018–2026 |
| EST Facade OÜ | 15 | 12,9 mln € | Viljandi vald, Päri küla, Päri tee 16 korteriühistu 6,7% võitudest | 2020–2026 |
| SYNLAB Eesti OÜ | 28 | 12,8 mln € | Tartu Ülikool 32,1% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Vaiest | 8 | 12,8 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 50,0% võitudest | 2018–2026 |
| Epler & Lorenz OÜ | 91 | 12,8 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 7,7% võitudest | 2017–2026 |
| If P&C Insurance AS | 83 | 12,8 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 9,6% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ INTERLUX | 14 | 12,8 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 28,6% võitudest | 2019–2026 |
| Segesment OÜ | 28 | 12,7 mln € | Elektrilevi OÜ 32,1% võitudest | 2018–2026 |
| AS KaroTrans | 4 | 12,7 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2023 |
| OÜ Soleest | 6 | 12,6 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 50,0% võitudest | 2018–2026 |
| Wood-Trans OÜ | 14 | 12,6 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 92,9% võitudest | 2018–2025 |
| Osaühing Laanekraav | 11 | 12,5 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) 100,0% võitudest | 2018–2025 |
| DigiVikings OÜ | 2 | 12,5 mln € | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus 50,0% võitudest | 2024–2024 |