Osaühing Merilux Ehitus
Isolatsioonitööd
15.09.2026 võitis hanke: Tori vald, Sindi linn, Pärnu mnt 55 korterelamu terviklik rekonstrueerimine projekteerimis-ehitustööd (EIS), kordus.
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 304 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 732 839,00 | 2 458 883,00 | 1 528 663,00 | 4 278 587,00 | 3 467 520,00 |
| Ärikasum (€) | 155 241,00 | 27 535,00 | 21 533,00 | 18 523,00 | 95 108,00 |
| Puhaskasum (€) | 145 649,00 | 27 536,00 | 21 591,00 | 7 290,00 | 95 443,00 |
| Varad (€) | 485 545,00 | 295 893,00 | 443 432,00 | 437 434,00 | 586 784,00 |
| Kohustised (€) | 256 373,00 | 39 185,00 | 165 133,00 | 203 012,00 | 256 919,00 |
| Omakapital (€) | 229 172,00 | 256 708,00 | 278 299,00 | 234 422,00 | 329 865,00 |
| Raha (€) | 16 371,00 | 20 137,00 | 41 860,00 | 9 099,00 | 279 550,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 12,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 587 tuh €
- Omakapital
- 330 tuh €
- Kohustised
- 257 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 511 tuh €
- Riiklikud maksud
- 34,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 28,2 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 16
- Teadaolev maht
- Vähemalt 13,3 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 467 520,00 € · puhaskasum 95 443,00 €
müügitulu 4 278 587,00 € · puhaskasum 7 290,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Õuna tn 2 · 80039 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30032980 / 8
müügitulu 1 528 663,00 € · puhaskasum 21 591,00 €
müügitulu 2 458 883,00 € · puhaskasum 27 536,00 €
müügitulu 2 732 839,00 € · puhaskasum 145 649,00 €
müügitulu 1 814 398,00 € · puhaskasum 132 536,00 €
müügitulu 1 037 938,00 € · puhaskasum 68 479,00 €
müügitulu 1 116 541,00 € · puhaskasum 14 606,00 €
müügitulu 1 207 121,00 € · puhaskahjum 24 179,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Papsaare küla, Lõvi tee 20 · 88317 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30032980 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Audru vald, Papsaare küla, Lõvi tee 20 · 88317 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 30032980 / 4
müügitulu 1 129 029,00 € · puhaskasum 15 510,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026