OÜ DIKSOONIA
Metsaraie
Ettevõte kanti registrisse 24 aastat ja 179 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2026: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kagu regioonis Võru piirkonnas 2025-7.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 452 433,00 | 2 791 936,00 | 2 434 695,00 | 2 570 992,00 | 2 352 440,00 |
| Ärikasum (€) | 30 666,00 | 357 174,00 | 387 253,00 | 189 414,00 | -5 432,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 258,00 | 342 248,00 | 335 451,00 | 142 342,00 | -41 709,00 |
| Varad (€) | 2 317 950,00 | 2 467 180,00 | 3 050 719,00 | 2 842 903,00 | 2 505 058,00 |
| Kohustised (€) | 919 218,00 | 726 200,00 | 1 036 460,00 | 779 004,00 | 542 868,00 |
| Omakapital (€) | 1 398 732,00 | 1 740 980,00 | 2 014 259,00 | 2 063 899,00 | 1 962 190,00 |
| Raha (€) | 523 612,00 | 923 085,00 | 986 899,00 | 1 169 505,00 | 836 598,00 |
| Töötajate arv | — | — | 16,00 | 17,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,5 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 543 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 591 tuh €
- Riiklikud maksud
- 123 tuh €
- Tööjõumaksud
- 56,2 tuh €
- Töötajaid
- 17,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 13,2 mln €
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 2 352 440,00 € · puhaskahjum 41 709,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 2 570 992,00 € · puhaskasum 142 342,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 434 695,00 € · puhaskasum 335 451,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 791 936,00 € · puhaskasum 342 248,00 €
müügitulu 1 452 433,00 € · puhaskasum 10 258,00 €
müügitulu 1 304 341,00 € · puhaskasum 130 009,00 €
müügitulu 1 349 290,00 € · puhaskasum 1 176,00 €
müügitulu 1 413 309,00 € · puhaskasum 201 338,00 €
müügitulu 1 020 918,00 € · puhaskasum 2 118,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Pikk tn 21 · 65604 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20022955 / 5
müügitulu 1 202 026,00 € · puhaskasum 113 244,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.08.2026