Jolos OÜ
Konverentside ja messide korraldamine
18.09.2026 võitis hanke: Ukraine Recovery Conference 2027 (URC 2027) Eesti.
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 175 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,3 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 737 156,00 | 8 866 130,00 | 9 750 159,00 | 13 323 668,00 | 12 714 211,00 |
| Ärikasum (€) | 307 708,00 | 517 517,00 | 878 137,00 | 980 530,00 | 532 586,00 |
| Puhaskasum (€) | 262 267,00 | 468 316,00 | 762 216,00 | 802 291,00 | 317 792,00 |
| Varad (€) | 1 443 109,00 | 1 448 651,00 | 2 690 484,00 | 2 275 766,00 | 2 442 287,00 |
| Kohustised (€) | 1 185 032,00 | 914 364,00 | 1 813 281,00 | 1 306 929,00 | 1 883 400,00 |
| Omakapital (€) | 258 077,00 | 534 287,00 | 877 203,00 | 968 837,00 | 558 887,00 |
| Raha (€) | 1 191 964,00 | 841 243,00 | 1 070 474,00 | 697 531,00 | 950 512,00 |
| Töötajate arv | — | — | 26,00 | 24,00 | 26,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,4 mln €
- Omakapital
- 559 tuh €
- Kohustised
- 1,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 4,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 262 tuh €
- Tööjõumaksud
- 269 tuh €
- Töötajaid
- 34,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 13,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,3 mln € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 714 211,00 € · puhaskasum 317 792,00 €
Jolos OÜ: Kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10129314 / 10
Varasemad muutused
müügitulu 13 323 668,00 € · puhaskasum 802 291,00 €
müügitulu 9 750 159,00 € · puhaskasum 762 216,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Staapli tn 4-67 · 10415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10129314 / 9
müügitulu 8 866 130,00 € · puhaskasum 468 316,00 €
müügitulu 4 737 156,00 € · puhaskasum 262 267,00 €
müügitulu 2 527 066,00 € · puhaskasum 289 750,00 €
müügitulu 2 899 832,00 € · puhaskasum 124 191,00 €
müügitulu 2 683 191,00 € · puhaskasum 179 222,00 €
müügitulu 2 383 619,00 € · puhaskasum 156 532,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Peetri tn 11 · 10415 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10129314 / 6
müügitulu 2 384 381,00 € · puhaskasum 33 657,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing Jolos: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 129314
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026