Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| osaühing Remondimees | 25 | 22,3 mln € | Tallinna Tehnikaülikool 28,0% võitudest | 2018–2026 |
| osaühing HEPA | 3 | 22,3 mln € | Siseministeerium 33,3% võitudest | 2021–2026 |
| OÜ AURICU | 20 | 22,1 mln € | Elva vald, Elva linn, Nooruse tn 6 korteriühistu 5,0% võitudest | 2020–2026 |
| Ramirent Baltic AS | 61 | 21,8 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 42,6% võitudest | 2016–2026 |
| Enska ehitus OÜ | 22 | 21,5 mln € | Maardu Linnavalitsus 18,2% võitudest | 2021–2026 |
| Timbeco Woodhouse OÜ | 3 | 21,5 mln € | Tallinn, E. Vilde tee 52 korteriühistu 33,3% võitudest | 2023–2025 |
| OVERALL EESTI AS | 116 | 21,5 mln € | Tartu Ülikool 29,3% võitudest | 2017–2026 |
| TTA Lahendused OÜ | 3 | 21,4 mln € | Võru vald, Vastseliina alevik, Rahu tn 9 korteriühistu 33,3% võitudest | 2024–2026 |
| Ortolink Invest OÜ | 184 | 21,4 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 21,7% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing KORDING | 11 | 21,3 mln € | Aktsiaselts Ida-Tallinna Keskhaigla 36,4% võitudest | 2024–2026 |
| Laikum OÜ | 14 | 21,2 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 92,9% võitudest | 2019–2026 |
| OÜ MAILEMA | 9 | 21,1 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus (RMK) 100,0% võitudest | 2018–2025 |
| Skepast&Puhkim OÜ | 119 | 21,0 mln € | Transpordiamet 20,2% võitudest | 2016–2026 |
| Aktsiaselts Atko Bussiliinid | 27 | 20,9 mln € | Põhja-Sakala Vallavalitsus 18,5% võitudest | 2017–2026 |
| RingIT OÜ | 7 | 20,9 mln € | AKTSIASELTS EESTI LOTO 42,9% võitudest | 2023–2026 |
| Swedbank Liising Aktsiaselts | 67 | 20,9 mln € | Veeteede Amet 10,4% võitudest | 2013–2026 |
| OÜ TEKAMER | 24 | 20,8 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 83,3% võitudest | 2016–2025 |
| Lanmer Group OÜ | 92 | 20,7 mln € | Tartu Ülikool 30,4% võitudest | 2020–2026 |
| Nasdaq CSD SE Eesti filiaal | 2 | 20,7 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 100,0% võitudest | 2019–2022 |
| OÜ TripleDev | 14 | 20,6 mln € | Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus 50,0% võitudest | 2018–2026 |
| Swedbank AS | 33 | 20,6 mln € | Hiiumaa Vallavalitsus 12,1% võitudest | 2009–2026 |
| NOPE OÜ | 7 | 20,5 mln € | Riigi Infosüsteemi Amet 71,4% võitudest | 2020–2024 |
| AS VALMAP GRUPP | 97 | 20,5 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 36,1% võitudest | 2017–2026 |
| OÜ Singleton Group | 3 | 20,4 mln € | Riigi Infosüsteemi Amet 33,3% võitudest | 2022–2024 |
| Optika & Diagnostika OÜ | 128 | 20,4 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 20,3% võitudest | 2018–2026 |