Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Solar Wheel OÜ | 17 | 25,7 mln € | Aktsiaselts Tallinna Lennujaam 11,8% võitudest | 2020–2024 |
| OÜ SEIRO ELEKTER | 265 | 25,6 mln € | Elektrilevi OÜ 55,5% võitudest | 2019–2026 |
| Goodsense Baltic OÜ | 5 | 25,2 mln € | Eesti Maaülikool 20,0% võitudest | 2024–2026 |
| Alwark OÜ | 3 | 25,1 mln € | Osaühing TAPA MILL 33,3% võitudest | 2020–2024 |
| 365JP OÜ | 9 | 25,1 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 55,6% võitudest | 2020–2026 |
| Ptah OÜ | 3 | 25,0 mln € | Siseministeeriumi infotehnoloogia- ja arenduskeskus 100,0% võitudest | 2024–2025 |
| Ostax OÜ | 2 | 25,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 50,0% võitudest | 2018–2024 |
| ESRC Distribution OÜ | 1 | 25,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2024–2024 |
| UUENDUS OÜ | 1 | 25,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2026–2026 |
| aktsiaselts SAVO-AUTO | 1 | 25,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2024–2024 |
| Aktsiaselts ALARMTEC | 57 | 24,9 mln € | Transpordiamet 28,1% võitudest | 2018–2026 |
| AS Oribalt Tallinn | 157 | 24,8 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 21,7% võitudest | 2017–2026 |
| Corle OÜ | 115 | 24,8 mln € | Enefit AS 58,3% võitudest | 2019–2026 |
| Viaston Infra OÜ | 56 | 24,8 mln € | Rae Vallavalitsus 32,1% võitudest | 2017–2026 |
| OÜ Inseneribüroo STEIGER | 132 | 24,8 mln € | Maa- ja Ruumiamet 18,9% võitudest | 2018–2026 |
| LINDSTRÖM OSAÜHING | 24 | 24,7 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 16,7% võitudest | 2018–2026 |
| OneMed OÜ | 344 | 24,7 mln € | sihtasutus Tartu Ülikooli Kliinikum 18,0% võitudest | 2004–2026 |
| OÜ NURME TEEDEEHITUS | 65 | 24,6 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 69,2% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ klaabu | 6 | 24,6 mln € | Tallinna Linnavaraamet 50,0% võitudest | 2024–2026 |
| Vaholder OÜ | 15 | 24,5 mln € | Elektrilevi OÜ 53,3% võitudest | 2021–2026 |
| DMI Capital OÜ | 5 | 24,5 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 100,0% võitudest | 2020–2023 |
| P.P. Ehitusjärelevalve OÜ | 181 | 24,5 mln € | Transpordiamet 16,0% võitudest | 2017–2026 |
| BBK OÜ | 6 | 24,2 mln € | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet 33,3% võitudest | 2025–2026 |
| AS DECORA | 64 | 24,1 mln € | Päästeamet 12,5% võitudest | 2018–2026 |
| Aktsiaselts STANDARD | 160 | 24,0 mln € | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts 20,0% võitudest | 2018–2026 |