Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| OÜ AGE REKLAAM | 26 | 24,0 mln € | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 30,8% võitudest | 2018–2026 |
| Aktsiaselts Elme Messer Gaas | 61 | 24,0 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 13,1% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ N&V | 43 | 23,9 mln € | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet 39,5% võitudest | 2022–2026 |
| Tairi Ehitus OÜ | 2 | 23,5 mln € | TK Sillamäe Development OÜ 100,0% võitudest | 2025–2026 |
| Osaühing Arendus & Haldus | 4 | 23,5 mln € | Elektrilevi OÜ 50,0% võitudest | 2020–2025 |
| osaühing KOLMESTAR | 12 | 23,4 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2026 |
| aktsiaselts Proekspert | 15 | 23,4 mln € | Elering AS 53,3% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ RTS Infra Eesti | 18 | 23,3 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 16,7% võitudest | 2022–2026 |
| Ignitis Eesti OÜ | 20 | 23,2 mln € | Alutaguse Vallavalitsus 10,0% võitudest | 2025–2026 |
| Maatriks-RP OÜ | 23 | 23,2 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 13,0% võitudest | 2018–2026 |
| Elero OÜ | 146 | 23,1 mln € | Elektrilevi OÜ 66,4% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing HNK ANALÜÜSITEHNIKA | 86 | 23,1 mln € | Riigi Laboriuuringute ja Riskihindamise Keskus 18,6% võitudest | 2018–2026 |
| osaühing EST-DOMA | 105 | 23,1 mln € | Tartu Ülikool 28,6% võitudest | 2018–2026 |
| osaühing TAVT | 79 | 22,9 mln € | Tartu Linnavalitsus 32,9% võitudest | 2018–2026 |
| 5DEhitus OÜ | 31 | 22,9 mln € | Maanteeamet 12,9% võitudest | 2018–2023 |
| PALDISKI SADAMATE AS | 3 | 22,9 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 66,7% võitudest | 2018–2022 |
| Kahromaa OÜ | 28 | 22,8 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 46,4% võitudest | 2018–2026 |
| Diotech OÜ | 18 | 22,7 mln € | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts 16,7% võitudest | 2021–2026 |
| Enefit Solutions AS | 57 | 22,7 mln € | Enefit Energiatootmine AS 82,5% võitudest | 2018–2026 |
| AS Smarten Logistics | 4 | 22,6 mln € | AS Eesti Varude Keskus 50,0% võitudest | 2019–2023 |
| FOB Solutions OÜ | 17 | 22,6 mln € | Riigi Infosüsteemi Amet 29,4% võitudest | 2019–2026 |
| Lars Laj Eesti OÜ | 79 | 22,6 mln € | Tartu Linnavalitsus 16,5% võitudest | 2018–2026 |
| Aktsiaselts TRANSSERVIS-N | 1 | 22,5 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 100,0% võitudest | 2021–2026 |
| OSAÜHING COLLADE | 1 | 22,5 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 100,0% võitudest | 2021–2021 |
| Kaljumets OÜ | 5 | 22,4 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2020–2026 |