osaühing TAVT
Maanteede ja kiirteede ehitus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 251 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 03.08.2026; lepingu maksumus 314 tuh €: Lõuna regiooni LOK ümberehitus 2026.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 427 337,00 | 8 633 879,00 | 8 561 135,00 | 9 021 525,00 | 9 205 754,00 |
| Ärikasum (€) | 474 987,00 | -76 269,00 | 243 436,00 | 95 438,00 | 176 987,00 |
| Puhaskasum (€) | 446 351,00 | -128 779,00 | 220 340,00 | 61 050,00 | 188 437,00 |
| Varad (€) | 4 086 251,00 | 3 672 910,00 | 3 683 076,00 | 3 145 823,00 | 3 516 322,00 |
| Kohustised (€) | 728 891,00 | 654 329,00 | 580 155,00 | 535 452,00 | 717 514,00 |
| Omakapital (€) | 3 357 360,00 | 3 018 581,00 | 3 102 921,00 | 2 610 371,00 | 2 798 808,00 |
| Raha (€) | 1 190 910,00 | 846 130,00 | 751 729,00 | 618 530,00 | 1 384 446,00 |
| Töötajate arv | — | — | 37,00 | 32,00 | 33,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,5 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 718 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 365 tuh €
- Tööjõumaksud
- 152 tuh €
- Töötajaid
- 35,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 79
- Teadaolev maht
- Vähemalt 22,9 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 mln € · 25 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 9 205 754,00 € · puhaskasum 188 437,00 €
müügitulu 9 021 525,00 € · puhaskasum 61 050,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 8 561 135,00 € · puhaskasum 220 340,00 €
müügitulu 8 633 879,00 € · puhaskahjum 128 779,00 €
müügitulu 8 427 337,00 € · puhaskasum 446 351,00 €
müügitulu 7 598 682,00 € · puhaskasum 335 770,00 €
müügitulu 7 441 025,00 € · puhaskasum 223 137,00 €
müügitulu 6 906 563,00 € · puhaskasum 394 552,00 €
müügitulu 7 819 000,00 € · puhaskasum 212 797,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vitamiini tn 4 · 51014 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20028786 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Vitamiini tn 4 · 51014 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20028786 / 7
müügitulu 5 324 911,00 € · puhaskasum 277 539,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.08.2026