Maatriks-RP OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
04.11.2026 võitis hanke: Nõmme Huvikooli (Õie tn 14) remonttööd.
Ettevõte kanti registrisse 25 aastat ja 232 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 39,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 905 541,00 | 1 262 272,00 | 1 461 320,00 | 849 509,00 | 215 289,00 |
| Ärikasum (€) | -22 038,00 | 74 691,00 | 827,00 | -102 282,00 | -68 487,00 |
| Puhaskasum (€) | -22 036,00 | 74 694,00 | 976,00 | -102 208,00 | -68 480,00 |
| Varad (€) | 334 613,00 | 434 863,00 | 342 124,00 | 305 805,00 | 58 339,00 |
| Kohustised (€) | 216 179,00 | 241 736,00 | 148 020,00 | 213 909,00 | 34 923,00 |
| Omakapital (€) | 118 434,00 | 193 127,00 | 194 104,00 | 91 896,00 | 23 416,00 |
| Raha (€) | 12 833,00 | 82 457,00 | 15 850,00 | 3 981,00 | 24 150,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 58,3 tuh €
- Omakapital
- 23,4 tuh €
- Kohustised
- 34,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,7 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 23
- Teadaolev maht
- Vähemalt 23,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
39,6 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 215 289,00 € · puhaskahjum 68 480,00 €
müügitulu 849 509,00 € · puhaskahjum 102 208,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 461 320,00 € · puhaskasum 976,00 €
müügitulu 1 262 272,00 € · puhaskasum 74 694,00 €
müügitulu 905 541,00 € · puhaskahjum 22 036,00 €
müügitulu 741 632,00 € · puhaskasum 28 936,00 €
müügitulu 984 599,00 € · puhaskahjum 77 671,00 €
müügitulu 935 006,00 € · puhaskasum 207,00 €
müügitulu 1 585 452,00 € · puhaskasum 75 255,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Vabaduse pst 2 · 11623 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10055449 / 6
müügitulu 1 181 405,00 € · puhaskasum 66 085,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026