Enefit Solutions AS
Kokkupandavate metallehitiste tootmine
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 240 päeva tagasi.
2023. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2025. aasta IV kvartalis oli töötajaid 93 võrra vähem kui 2024. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 16.10.2025; lepingu maksumus 36,3 tuh €: Enefit 280-2 põlevkiviõlitehase turbiini osakonna drenaažitorude paigaldus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 763 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 35 043 000,00 | 38 441 000,00 | 51 692 000,00 | 65 810 000,00 | 50 363 000,00 |
| Ärikasum (€) | -815 000,00 | 1 024 000,00 | 1 884 000,00 | 4 525 000,00 | 1 351 000,00 |
| Puhaskasum (€) | -956 000,00 | 903 000,00 | 1 753 000,00 | 4 265 000,00 | 1 304 000,00 |
| Varad (€) | 11 868 000,00 | 16 550 000,00 | 23 313 000,00 | 27 021 000,00 | 22 461 000,00 |
| Kohustised (€) | 9 211 000,00 | 12 990 000,00 | 18 000 000,00 | 17 443 000,00 | 11 579 000,00 |
| Omakapital (€) | 2 657 000,00 | 3 560 000,00 | 5 313 000,00 | 9 578 000,00 | 10 882 000,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 1 021,00 | 898,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2023Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2018Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2024
- 22,5 mln €
- Omakapital
- 10,9 mln €
- Kohustised
- 11,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (21)
2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2025 4. kv
- Riiklikud maksud
- 2,9 mln €
- Tööjõumaksud
- 3,1 mln €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 57
- Teadaolev maht
- Vähemalt 22,7 mln €
- Korraldatud hankeid
- 204
Avaliku sektori maksed
2026
763 € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte staatus muutus: Kustutatud · kanne 49 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 53, Kanne Ä 40010754 / 52
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 50 363 000,00 € · puhaskasum 1 304 000,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 65 810 000,00 € · puhaskasum 4 265 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Malmi tn 8 · 41537 · kanne 46 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 48
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Malmi tn 8c · 41537 · kanne 44 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 46
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 51 692 000,00 € · puhaskasum 1 753 000,00 €
müügitulu 38 441 000,00 € · puhaskasum 903 000,00 €
müügitulu 35 043 000,00 € · puhaskahjum 956 000,00 €
müügitulu 31 970 000,00 € · puhaskasum 407 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 35 114 000,00 € · puhaskasum 1 151 000,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 28 182 000,00 € · puhaskahjum 1 866 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Jõhvi vald, Jõhvi linn, Malmi tn 8 · 41537 · kanne 31 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 32
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 31
müügitulu 19 664 000,00 € · puhaskahjum 3 513 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
EESTI ENERGIA AS osalus muutus: 100% · 639 116,00 € → 100% · 639 117,00 € · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 28
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Enefit Solutions AS: Kanne 26 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 27
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40010754 / 10
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Eesti Energia Tehnoloogiatööstus AS: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10754 / 7
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
47 · kanne 6
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.04 · 31.03 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregister · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026