AS Oribalt Tallinn
Ravimite ja muude apteegikaupade hulgimüük
27.10.2026 võitis hanke: Enteraalsed ja parenteraalsed toitevedelikud.
Ettevõte kanti registrisse 29 aastat ja 355 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,1 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 136 069,00 | 8 078 206,00 | 11 645 329,00 | 12 275 204,00 | 7 013 663,00 |
| Ärikasum (€) | 55 807,00 | 21 791,00 | 403 136,00 | 430 841,00 | -184 242,00 |
| Puhaskasum (€) | 15 786,00 | -14 304,00 | 394 895,00 | 465 756,00 | -158 318,00 |
| Varad (€) | 3 206 551,00 | 3 752 955,00 | 5 250 759,00 | 3 975 535,00 | 2 783 588,00 |
| Kohustised (€) | 2 730 067,00 | 3 290 775,00 | 4 393 684,00 | 2 652 704,00 | 1 619 075,00 |
| Omakapital (€) | 476 484,00 | 462 180,00 | 857 075,00 | 1 322 831,00 | 1 164 513,00 |
| Raha (€) | 138 211,00 | 45 305,00 | 19 783,00 | 2 974,00 | 3 448,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 14,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 1,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 86,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 41,5 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 157
- Teadaolev maht
- Vähemalt 24,8 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,1 mln € · 601 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 7 013 663,00 € · puhaskahjum 158 318,00 €
müügitulu 12 275 204,00 € · puhaskasum 465 756,00 €
Varasemad muutused
Nelja Mooste – Prokurist: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10006497 / 40
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 11 645 329,00 € · puhaskasum 394 895,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 8 078 206,00 € · puhaskahjum 14 304,00 €
6 695 000,00 € · pandipidaja Luminor Līzings Latvija SIA
1 339 000,00 € · pandipidaja Luminor Lizings Latvija SIA
müügitulu 6 136 069,00 € · puhaskasum 15 786,00 €
müügitulu 7 112 644,00 € · puhaskahjum 115 071,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 11 739 522,00 € · puhaskasum 20 990,00 €
müügitulu 16 996 392,00 € · puhaskasum 46 468,00 €
6 695 000,00 € · pandipidaja Luminor Līzings Latvija SIA
1 339 000,00 € · pandipidaja Luminor Bank AS
AS Oribalt Tallinn: Kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 10006497 / 26
müügitulu 12 209 858,00 € · puhaskahjum 156 687,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue vald, Saue linn, Kungla tn 2 · 76505 · kanne 23 · Menetlus: Kanne Ä 10006497 / 25
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Saue linn, Kungla tn 2 · 76505 · kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10006497 / 24
1 339 000,00 € · pandipidaja Luminor Lizings Latvija SIA
1 339 000,00 € · pandipidaja Luminor Bank AS
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Kommertspandi avamiskanne
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10006497 / 19
müügitulu 11 478 586,00 € · puhaskasum 261,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
ORIOLA OY osalus muutus: 100% · 13 000 000,00 EEK → 100% · 41 000 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 6497 / 10
10 · kanne 6
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Aktsiaselts · AS · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026