osaühing Remondimees
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
26.10.2026 võitis hanke: Lääne-Tallinna Keskhaigla hoonete ehitus- ja remonttööde raamhange.
Ettevõte kanti registrisse 28 aastat ja 241 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,0 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 672 099,00 | 5 609 543,00 | 4 079 772,00 | 3 600 703,00 | 4 972 859,00 |
| Ärikasum (€) | 96 401,00 | 65 664,00 | 415 490,00 | 364 371,00 | 501 184,00 |
| Puhaskasum (€) | 94 633,00 | 41 178,00 | 399 810,00 | 385 819,00 | 526 715,00 |
| Varad (€) | 1 902 707,00 | 1 992 669,00 | 1 838 784,00 | 2 260 180,00 | 3 032 736,00 |
| Kohustised (€) | 493 613,00 | 632 397,00 | 138 704,00 | 174 281,00 | 440 122,00 |
| Omakapital (€) | 1 409 094,00 | 1 360 272,00 | 1 700 080,00 | 2 085 899,00 | 2 592 614,00 |
| Raha (€) | 348 419,00 | 728 166,00 | 1 474 146,00 | 1 860 874,00 | 1 095 222,00 |
| Töötajate arv | — | — | 18,00 | 16,00 | 17,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,6 mln €
- Kohustised
- 440 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (23)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 866 tuh €
- Riiklikud maksud
- 86,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 52,9 tuh €
- Töötajaid
- 18,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 25
- Teadaolev maht
- Vähemalt 22,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
2,0 mln € · 12 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 972 859,00 € · puhaskasum 526 715,00 €
müügitulu 3 600 703,00 € · puhaskasum 385 819,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 079 772,00 € · puhaskasum 399 810,00 €
müügitulu 5 609 543,00 € · puhaskasum 41 178,00 €
müügitulu 3 672 099,00 € · puhaskasum 94 633,00 €
müügitulu 2 281 211,00 € · puhaskasum 264 881,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veerenni tn 55 · 11313 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10027543 / 12
müügitulu 2 373 922,00 € · puhaskasum 93 247,00 €
müügitulu 2 675 259,00 € · puhaskasum 72 645,00 €
müügitulu 2 165 930,00 € · puhaskasum 81 720,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 7 · 11313 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10027543 / 9
müügitulu 1 633 101,00 € · puhaskasum 34 914,00 €
12 · kanne 6
12 · kanne 5
Jõustunud · Muutmiskanne
10 · kanne 4
10 · kanne 3
10 · kanne 2
3 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026