Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Osaühing Tage | 8 | 19,7 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2024 |
| INSENERIBÜROO URMAS NUGIN OÜ | 35 | 19,7 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 51,4% võitudest | 2018–2026 |
| DECKOL OÜ | 27 | 19,4 mln € | Tartu Linnavalitsus 14,8% võitudest | 2019–2026 |
| Pinnasepuhastuse OÜ | 6 | 19,2 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 50,0% võitudest | 2018–2025 |
| Janno Torop | 38 | 19,0 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 60,5% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing AB Technology | 193 | 19,0 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 31,6% võitudest | 2017–2026 |
| Tactical Solution OÜ | 10 | 19,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 70,0% võitudest | 2020–2026 |
| Osaühing Makro Trade Baltic | 101 | 18,9 mln € | Sihtasutus Ida-Viru Keskhaigla 11,9% võitudest | 2016–2026 |
| Merada OÜ | 9 | 18,9 mln € | Eesti Rahvusraamatukogu 44,4% võitudest | 2023–2025 |
| Mitt & Perlebach OÜ | 3 | 18,7 mln € | Tallinna Linnavaraamet 100,0% võitudest | 2024–2025 |
| Praktov OÜ | 65 | 18,7 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 50,8% võitudest | 2018–2026 |
| EST Networks OÜ | 192 | 18,7 mln € | Elektrilevi OÜ 50,0% võitudest | 2019–2026 |
| OÜ ÖKOPESA | 57 | 18,3 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 54,4% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing OMATEC | 86 | 18,3 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 86,0% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing Reaalprojekt | 113 | 18,2 mln € | Transpordiamet 31,9% võitudest | 2017–2026 |
| CWT Estonia OÜ | 64 | 18,2 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 9,4% võitudest | 2017–2025 |
| Eltech Solutions OÜ | 73 | 18,1 mln € | Elektrilevi OÜ 64,4% võitudest | 2020–2026 |
| EKSDEK OÜ | 21 | 18,1 mln € | Tartu linn, Vasara tn 27 korteriühistu 4,8% võitudest | 2020–2026 |
| Inseneribüroo Telora OÜ | 111 | 18,1 mln € | Tallinna Linnavaraamet 11,7% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ RTS Infraehitus | 20 | 18,0 mln € | Tallinna Keskkonna- ja Kommunaalamet 25,0% võitudest | 2017–2022 |
| Sanomar Kinnisvarahooldus OÜ | 21 | 18,0 mln € | AS Tallinna Lennujaam 19,0% võitudest | 2019–2026 |
| OÜ Projekteerimisbüroo Maa ja Vesi | 27 | 18,0 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 74,1% võitudest | 2018–2026 |
| Softwerk OÜ | 8 | 17,9 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 50,0% võitudest | 2018–2025 |
| Volvo Estonia OÜ | 12 | 17,7 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 25,0% võitudest | 2019–2026 |
| MHE OÜ | 26 | 17,6 mln € | Toila vald, Voka alevik, Tiigi tn 7 korteriühistu 3,8% võitudest | 2018–2026 |