Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| OÜ Vesine | 18 | 17,5 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 83,3% võitudest | 2018–2026 |
| REK Projekt OÜ | 8 | 17,5 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2020–2026 |
| Osaühing TOTAL EESTI | 57 | 17,4 mln € | Päästeamet 52,6% võitudest | 2018–2026 |
| Aktsiaselts Mammograaf | 8 | 17,4 mln € | Eesti Haigekassa 37,5% võitudest | 2018–2026 |
| Titol ForEst OÜ | 53 | 17,3 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 39,6% võitudest | 2018–2026 |
| Estlander Grupp OÜ | 25 | 17,3 mln € | Haapsalu linn, Uuemõisa alevik, Kaare tn 2 korteriühistu 4,0% võitudest | 2018–2026 |
| Squalio Estonia OÜ | 20 | 17,3 mln € | Tallinna Tehnikaülikool 25,0% võitudest | 2018–2026 |
| Siemens Energy Oy Eesti filiaal | 6 | 17,2 mln € | Elering AS 66,7% võitudest | 2023–2026 |
| Innopolis Insenerid OÜ | 33 | 17,1 mln € | Tallinna Linnavaraamet 24,2% võitudest | 2018–2026 |
| aktsiaselts MEDISOFT | 21 | 17,1 mln € | Sihtasutus Tallinna Lastehaigla 23,8% võitudest | 2018–2026 |
| Elke Tallinn AS | 86 | 17,1 mln € | Eesti Energia AS 20,9% võitudest | 2017–2026 |
| E-riigi Akadeemia Sihtasutus | 3 | 17,0 mln € | Sihtasutus Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus 66,7% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ ESKOLAR | 25 | 17,0 mln € | Elektrilevi OÜ 52,0% võitudest | 2019–2026 |
| Eesti Bussiliinid OÜ | 1 | 17,0 mln € | mittetulundusühing Jõgevamaa Ühistranspordikeskus 100,0% võitudest | 2023–2023 |
| Osaühing Tiinaraam | 15 | 17,0 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 100,0% võitudest | 2018–2025 |
| AS Oma Ehitaja | 2 | 16,9 mln € | Riigi Kinnisvara Aktsiaselts 50,0% võitudest | 2017–2022 |
| Eesti Kaubandus-Tööstuskoda | 33 | 16,9 mln € | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 48,5% võitudest | 2018–2026 |
| RoadWest OÜ | 77 | 16,8 mln € | Tartu Linnavalitsus 26,0% võitudest | 2016–2026 |
| Mediabrands Digital OÜ | 10 | 16,8 mln € | Ettevõtluse ja Innovatsiooni Sihtasutus 40,0% võitudest | 2021–2026 |
| osaühing NÕO LIHATÖÖSTUS | 178 | 16,8 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 11,2% võitudest | 2017–2026 |
| MÜÜRI TALU OÜ | 30 | 16,8 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 73,3% võitudest | 2016–2025 |
| Osaühing Balti Intermed | 273 | 16,7 mln € | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla 16,9% võitudest | 2017–2026 |
| Cramo Estonia AS | 69 | 16,6 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 15,9% võitudest | 2016–2026 |
| Pärnu Graniit OÜ | 2 | 16,6 mln € | Riigi Infosüsteemi Amet 50,0% võitudest | 2023–2023 |
| Kunda Sadam AS | 3 | 16,6 mln € | Riigimetsa Majandamise Keskus 66,7% võitudest | 2021–2025 |