Osaühing Tiinaraam
Metsakasvatus ja muud metsamajanduse tegevusalad
01.11.2026 · Maksuvõlg muutus — 54 951,29 € → 52 450,97 € · vähenes 2 500,32 € · sh tasumisgraafikus 52 450,97 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Ettevõte kanti registrisse 26 aastat ja 309 päeva tagasi.
2024. aastal töötajate arv kasvas aastaga 21-lt 28-le.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.12.2025; lepingu maksumus 1,6 mln €: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kagu regioonis (väike tehnika) 2025-8.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 599 998,00 | 2 158 414,00 | 3 498 710,00 | 4 148 842,00 | 4 579 885,00 |
| Ärikasum (€) | 147 169,00 | 175 054,00 | 401 768,00 | 321 418,00 | -13 673,00 |
| Puhaskasum (€) | 115 675,00 | 147 459,00 | 355 355,00 | 197 153,00 | -180 293,00 |
| Varad (€) | 1 912 888,00 | 2 557 166,00 | 3 031 417,00 | 4 270 202,00 | 4 776 746,00 |
| Kohustised (€) | 1 262 076,00 | 1 758 895,00 | 1 877 791,00 | 2 919 423,00 | 3 606 260,00 |
| Omakapital (€) | 650 812,00 | 798 271,00 | 1 153 626,00 | 1 350 779,00 | 1 170 486,00 |
| Raha (€) | 49 244,00 | 14 377,00 | 53 351,00 | 57 729,00 | 114 307,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 21,00 | 28,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
2024Töötajate arv kasvas aastaga 21-lt 28-le.
- Varad · 2024
- 4,8 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 3,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (22)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne2002. aasta aruanne2001. aasta aruanne2000. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 156 tuh €
- Tööjõumaksud
- 134 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 15
- Teadaolev maht
- Vähemalt 17,0 mln €
Muutused
54 951,29 € → 52 450,97 € · vähenes 2 500,32 € · sh tasumisgraafikus 52 450,97 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 727,18 € → 54 951,29 € · suurenes 224,11 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 54 727,18 € · vähenes 224,11 € · sh tasumisgraafikus 54 727,18 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
111 865,23 € → 54 951,29 € · vähenes 56 913,94 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Varasemad muutused
112 206,23 € → 111 865,23 € · vähenes 341,00 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 112 206,23 € · suurenes 57 254,94 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
100 358,73 € → 54 951,29 € · vähenes 45 407,44 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 100 358,73 € · suurenes 45 407,44 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
70 197,30 € → 54 951,29 € · vähenes 15 246,01 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 70 197,30 € · suurenes 15 246,01 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
87 576,39 € → 54 951,29 € · vähenes 32 625,10 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 87 576,39 € · suurenes 32 625,10 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
89 803,57 € → 54 951,29 € · vähenes 34 852,28 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
54 951,29 € → 89 803,57 € · suurenes 34 852,28 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
37 648,50 € → 54 951,29 € · suurenes 17 302,79 € · sh tasumisgraafikus 54 951,29 € · graafiku lõpp 31.10.2027 · vanima nõude tähtpäev 11.05.2026
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 4 579 885,00 € · puhaskahjum 180 293,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 4 148 842,00 € · puhaskasum 197 153,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 498 710,00 € · puhaskasum 355 355,00 €
250 000,00 € · pandipidaja OP Corporate Bank plc
müügitulu 2 158 414,00 € · puhaskasum 147 459,00 €
müügitulu 1 599 998,00 € · puhaskasum 115 675,00 €
müügitulu 1 599 999,00 € · puhaskasum 267 684,00 €
müügitulu 1 470 409,00 € · puhaskasum 146 181,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Jõuga küla, Peetri · 41104 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 40010386 / 11
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Alutaguse vald, Jõuga küla · 41104 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40010386 / 10
müügitulu 1 085 671,00 € · puhaskahjum 16 258,00 €
müügitulu 1 011 960,00 € · puhaskasum 55 493,00 €
80 000,00 € · pandipidaja Pohjola Bank Plc
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Toimiku dokumentide kontroll
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing Tiinaraam: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 10386 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026