Ortolink Invest OÜ
Enda kinnisvara ost ja müük
12.10.2026 võitis hanke: Dermatoloogilised ravimid ja haavahooldusvahendid.
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 233 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 3,8 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 596 690,00 | 3 542 943,00 | 3 800 597,00 | 3 709 644,00 | 4 573 689,00 |
| Ärikasum (€) | 58 290,00 | 628 715,00 | 569 926,00 | 376 936,00 | 919 251,00 |
| Puhaskasum (€) | 47 062,00 | 580 167,00 | 528 670,00 | 408 112,00 | 915 349,00 |
| Varad (€) | 1 373 718,00 | 2 248 173,00 | 2 343 413,00 | 2 312 420,00 | 3 064 998,00 |
| Kohustised (€) | 856 003,00 | 1 223 590,00 | 1 018 660,00 | 789 554,00 | 846 782,00 |
| Omakapital (€) | 517 715,00 | 1 024 583,00 | 1 324 753,00 | 1 522 866,00 | 2 218 216,00 |
| Raha (€) | 234 843,00 | 779 473,00 | 661 488,00 | 458 768,00 | 675 806,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 7,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,1 mln €
- Omakapital
- 2,2 mln €
- Kohustised
- 847 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 138 tuh €
- Tööjõumaksud
- 32,5 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 184
- Teadaolev maht
- Vähemalt 21,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
3,8 mln € · 932 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 573 689,00 € · puhaskasum 915 349,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Teguri tn 51 · 50107 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 40028476 / 12
Varasemad muutused
müügitulu 3 709 644,00 € · puhaskasum 408 112,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 800 597,00 € · puhaskasum 528 670,00 €
müügitulu 3 542 943,00 € · puhaskasum 580 167,00 €
müügitulu 1 596 690,00 € · puhaskasum 47 062,00 €
müügitulu 1 597 486,00 € · puhaskasum 91 348,00 €
müügitulu 1 537 785,00 € · puhaskasum 165 529,00 €
müügitulu 1 311 639,00 € · puhaskasum 119 589,00 €
müügitulu 1 079 165,00 € · puhaskasum 115 771,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tondi tn 51-28 · 11316 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40028476 / 5
müügitulu 754 991,00 € · puhaskasum 97 286,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026