Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| osaühing ELTAM | 20 | 5,1 mln € | Tartu Linnavalitsus 20,0% võitudest | 2019–2026 |
| Santeks Masinad OÜ | 31 | 5,1 mln € | aktsiaselts PÄRNU VESI 51,6% võitudest | 2019–2026 |
| TR Transfer OÜ | 3 | 5,1 mln € | Enefit Industry OÜ 100,0% võitudest | 2024–2026 |
| Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoda | 2 | 5,1 mln € | Maaelu Teadmuskeskus 50,0% võitudest | 2019–2025 |
| KOIV INVEST OÜ | 3 | 5,1 mln € | Eesti Töötukassa 33,3% võitudest | 2025–2026 |
| osaühing Edmest EDM | 106 | 5,1 mln € | Elektrilevi OÜ 58,5% võitudest | 2019–2026 |
| OÜ Takisti | 25 | 5,1 mln € | Elektrilevi OÜ 88,0% võitudest | 2023–2026 |
| OÜ BREM Puhastus | 20 | 5,1 mln € | Tallinna Linnamuuseum 20,0% võitudest | 2018–2024 |
| ALLIK-TRANS osaühing | 6 | 5,1 mln € | Fortum Eesti AS 66,7% võitudest | 2018–2025 |
| Watergratt OÜ | 7 | 5,1 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 42,9% võitudest | 2020–2026 |
| Viktus OÜ | 4 | 5,0 mln € | Eesti Rahvusraamatukogu 25,0% võitudest | 2020–2026 |
| osaühing Pental Elekter | 82 | 5,0 mln € | Elektrilevi OÜ 58,5% võitudest | 2018–2026 |
| AKTSIASELTS KEEMIAKAUBANDUS | 12 | 5,0 mln € | Tallinna Tehnikaülikool 25,0% võitudest | 2018–2026 |
| Pernimo Solutions OÜ | 2 | 5,0 mln € | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla 50,0% võitudest | 2024–2026 |
| Mittetulundusühing Robotex | 2 | 5,0 mln € | Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus 50,0% võitudest | 2018–2026 |
| MK Reis OÜ | 21 | 5,0 mln € | Väike-Maarja Vallavalitsus 19,0% võitudest | 2018–2026 |
| OÜ Sapling Capital | 7 | 5,0 mln € | Päästeamet 42,9% võitudest | 2025–2026 |
| Projektiagentuur OÜ | 2 | 5,0 mln € | Lääne Maakonna Spordiliit Läänela 50,0% võitudest | 2024–2026 |
| Osaühing Catering Service | 21 | 5,0 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 33,3% võitudest | 2018–2026 |
| ALTER BALTICS OÜ | 9 | 5,0 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 33,3% võitudest | 2019–2026 |
| Futurist Estonia OÜ | 2 | 5,0 mln € | Eesti Puuetega Inimeste Koda 50,0% võitudest | 2025–2026 |
| AS Äripäev | 22 | 5,0 mln € | Eesti Pank 27,3% võitudest | 2018–2026 |
| Interlex OÜ | 30 | 5,0 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 26,7% võitudest | 2018–2026 |
| häkademy OÜ | 3 | 5,0 mln € | Sihtasutus Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid 66,7% võitudest | 2026–2026 |
| Finnable OÜ | 2 | 5,0 mln € | Sihtasutus Tallinna Teaduspark TEHNOPOL 50,0% võitudest | 2026–2026 |