KOIV INVEST OÜ
Mujal liigitamata infoalane tegevus
22.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 109 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.10.2026: Eesti.ai koolitajate tellimine (Riigikantselei).
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 281 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 381 135,00 | 307 381,00 | 398 558,00 | 233 741,00 | 277 822,00 |
| Ärikasum (€) | 185 140,00 | 90 432,00 | 127 657,00 | 37 451,00 | 54 912,00 |
| Puhaskasum (€) | 174 511,00 | 83 138,00 | 120 264,00 | 34 479,00 | 54 716,00 |
| Varad (€) | 590 134,00 | 607 795,00 | 664 380,00 | 632 615,00 | 650 122,00 |
| Kohustised (€) | 89 064,00 | 123 587,00 | 59 908,00 | 35 364,00 | 48 155,00 |
| Omakapital (€) | 501 070,00 | 484 208,00 | 604 472,00 | 597 251,00 | 601 967,00 |
| Raha (€) | 228 055,00 | 190 936,00 | 179 896,00 | 144 215,00 | 146 012,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 650 tuh €
- Omakapital
- 602 tuh €
- Kohustised
- 48,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 224 tuh €
- Riiklikud maksud
- 41,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,9 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2025–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
281 tuh € · 74 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 277 822,00 € · puhaskasum 54 716,00 €
müügitulu 233 741,00 € · puhaskasum 34 479,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 398 558,00 € · puhaskasum 120 264,00 €
müügitulu 307 381,00 € · puhaskasum 83 138,00 €
müügitulu 381 135,00 € · puhaskasum 174 511,00 €
müügitulu 376 236,00 € · puhaskasum 54 756,00 €
müügitulu 500 929,00 € · puhaskasum 85 122,00 €
müügitulu 430 551,00 € · puhaskasum 149 083,00 €
müügitulu 379 247,00 € · puhaskasum 134 322,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Pihlaka tee 19 · 74001 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 10119942 / 3
müügitulu 280 917,00 € · puhaskasum 83 985,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.07.2026