Santeks Masinad OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 25 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 28.04.2026; lepingu maksumus 116 tuh €: Kilingi-Nõmme Aia tn korterelamute piirkonna kanalisatsiooni lahkvoolseks ehitamise projekteerimis-ehitushange.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 219 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 115 454,00 | 997 698,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 692,00 | 52 668,00 |
| Varad (€) | 680 758,00 | 744 000,00 |
| Kohustised (€) | 231 333,00 | 241 907,00 |
| Omakapital (€) | 449 425,00 | 502 093,00 |
| Raha (€) | 90 454,00 | 222 403,00 |
| Töötajate arv | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 744 tuh €
- Omakapital
- 502 tuh €
- Kohustised
- 242 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 624 tuh €
- Riiklikud maksud
- 56,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,0 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 31
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
219 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 997 698,00 € · puhaskasum 52 668,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 115 454,00 € · puhaskasum 9 692,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Savi tn 3 · 80040 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10200917 / 9
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Savi tn 3 · 80041 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10200917 / 5
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Savi tn 3 · 80041 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10200917 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Ümberkujundamiskanne
Trans & Logistics UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10200917
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.09.2026