osaühing Pental Elekter
Elektri- ja sidevõrkude ehitus
02.11.2026 võitis hanke: Põlva maakond, Räpina vald, Meeksi küla, Järve-Meeksi:(Räpina) fiidri F3 nõuetekohasus (IP9338).
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 298 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 169 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 022 449,00 | 1 733 638,00 | 1 580 213,00 | 2 825 010,00 | 1 378 973,00 |
| Ärikasum (€) | 235 054,00 | 757 217,00 | 233 631,00 | 16 210,00 | 36 662,00 |
| Puhaskasum (€) | 231 443,00 | 751 280,00 | 193 281,00 | -75 055,00 | 42 855,00 |
| Varad (€) | 1 663 402,00 | 2 607 182,00 | 4 049 126,00 | 2 865 126,00 | 3 736 146,00 |
| Kohustised (€) | 213 004,00 | 597 880,00 | 1 851 919,00 | 874 573,00 | 1 702 738,00 |
| Omakapital (€) | 1 450 398,00 | 2 009 302,00 | 2 197 207,00 | 1 990 553,00 | 2 033 408,00 |
| Raha (€) | 300 251,00 | 87 215,00 | 23 558,00 | 267 635,00 | 140 165,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 3,7 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 1,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 236 tuh €
- Riiklikud maksud
- 41,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,5 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 82
- Teadaolev maht
- Vähemalt 5,0 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
169 tuh € · 20 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 378 973,00 € · puhaskasum 42 855,00 €
müügitulu 2 825 010,00 € · puhaskahjum 75 055,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 580 213,00 € · puhaskasum 193 281,00 €
müügitulu 1 733 638,00 € · puhaskasum 751 280,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Räni alevik, Kassisilma tn 16 · 61708 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20028142 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 022 449,00 € · puhaskasum 231 443,00 €
müügitulu 1 257 063,00 € · puhaskasum 197 354,00 €
müügitulu 1 285 164,00 € · puhaskasum 295 842,00 €
müügitulu 1 187 516,00 € · puhaskasum 225 625,00 €
müügitulu 802 276,00 € · puhaskasum 133 260,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Väike kaar 33b · 50406 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20028142 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Väike kaar 33b · 50406 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20028142 / 7
müügitulu 694 983,00 € · puhaskasum 118 728,00 €
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026