R8 Technologies OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 240 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 10 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 10.11.2025; lepingu maksumus 135 tuh €: Hoonete energiatõhususe suurendamine ja energiakulude vähendamine läbi tarkvarapõhise hooneautomaatika operaatorteenuse alates 2026.a.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 374 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 476 169,00 | 1 149 084,00 | 2 332 572,00 | 2 847 287,00 | 3 463 491,00 |
| Ärikasum (€) | -289 758,00 | -780 305,00 | -948 226,00 | -1 477 051,00 | -207 559,00 |
| Puhaskasum (€) | -289 756,00 | -780 252,00 | -948 199,00 | -1 432 220,00 | -193 227,00 |
| Varad (€) | 820 310,00 | 1 192 716,00 | 3 282 042,00 | 2 061 070,00 | 4 370 557,00 |
| Kohustised (€) | 236 715,00 | 433 317,00 | 580 679,00 | 450 413,00 | 663 548,00 |
| Omakapital (€) | 583 595,00 | 759 399,00 | 2 701 363,00 | 1 610 657,00 | 3 707 009,00 |
| Raha (€) | 199 908,00 | 563 413,00 | 2 341 064,00 | 1 229 278,00 | 650 455,00 |
| Töötajate arv | — | — | 28,00 | 35,00 | 38,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,4 mln €
- Omakapital
- 3,7 mln €
- Kohustised
- 664 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,2 mln €
- Riiklikud maksud
- 355 tuh €
- Tööjõumaksud
- 302 tuh €
- Töötajaid
- 47,00
Riigihanked
2021–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 5
- Teadaolev maht
- Vähemalt 664 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
374 tuh € · 70 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 463 491,00 € · puhaskahjum 193 227,00 €
müügitulu 2 847 287,00 € · puhaskahjum 1 432 220,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 1a · 11415 · kanne 19 · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 19
müügitulu 2 332 572,00 € · puhaskahjum 948 199,00 €
müügitulu 1 149 084,00 € · puhaskahjum 780 252,00 €
müügitulu 476 169,00 € · puhaskahjum 289 756,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 12
müügitulu 212 244,00 € · puhaskahjum 394 301,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
R8 Technologies OÜ: Kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 8a · 11415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 8
müügitulu 99 398,00 € · puhaskahjum 828 712,00 €
müügitulu 6 506,00 € · puhaskahjum 402 839,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 5
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 21 176,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Käänu tn 8 · 13516 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 50052753 / 3
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · ruut8 OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50052753
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 15.10.2026