PERLEBACH INVEST OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 319 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 66 400,00 | 15 418,00 | 41 961,00 | 62 555,00 | 25 734,00 |
| Ärikasum (€) | 33 329,00 | -47 970,00 | -7 004,00 | -51 639,00 | -87 676,00 |
| Puhaskasum (€) | 134 439,00 | 181 556,00 | 58 389,00 | 202 248,00 | -31 764,00 |
| Varad (€) | 6 193 037,00 | 6 579 804,00 | 6 537 165,00 | 5 275 763,00 | 4 082 748,00 |
| Kohustised (€) | 3 709 548,00 | 3 914 759,00 | 3 813 731,00 | 2 535 080,00 | 701 851,00 |
| Omakapital (€) | 2 483 489,00 | 2 665 045,00 | 2 723 434,00 | 2 740 683,00 | 3 380 897,00 |
| Raha (€) | 1 233 637,00 | 1 116 780,00 | 1 428 269,00 | 2 209 367,00 | 2 045 202,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,1 mln €
- Omakapital
- 3,4 mln €
- Kohustised
- 702 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,8 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
müügitulu 25 734,00 € · puhaskahjum 31 764,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 62 555,00 € · puhaskasum 202 248,00 €
müügitulu 41 961,00 € · puhaskasum 58 389,00 €
müügitulu 15 418,00 € · puhaskasum 181 556,00 €
müügitulu 66 400,00 € · puhaskasum 134 439,00 €
müügitulu 18 600,00 € · puhaskasum 130 365,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 7b · 10112 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10085128 / 17
müügitulu 11 483,00 € · puhaskasum 78 830,00 €
müügitulu 40 026,00 € · puhaskasum 130 252,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Järvevana tee 7b · 10132 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10085128 / 15
müügitulu 108 600,00 € · puhaskasum 157 109,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Suurevälja tn 27 · 13516 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10085128 / 13
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
müügitulu 148 630,00 € · puhaskasum 234 685,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026