Riigihanked
Hanketurul ettevõtteid
11 953
Võitjana tegutsenud
9 535
Hankijana tegutsenud
2 874
Teadaolevate lepingute maht
66,4 mld €
Edetabel
Suurimad hankevõitjad
Leitud 9 535 ettevõtet
| Ettevõte | Võite | Teadaolev maht | Peamine tellija | Aktiivne aastatel |
|---|---|---|---|---|
| Markend Team OÜ | 8 | 2,5 mln € | Hiiumaa Vallavalitsus 25,0% võitudest | 2017–2024 |
| RPE Liikluskorraldus OÜ | 5 | 2,5 mln € | Elektrilevi OÜ 40,0% võitudest | 2024–2025 |
| JK Taverni Osaühing | 15 | 2,5 mln € | Tallinna Sotsiaaltöö Keskus 33,3% võitudest | 2017–2025 |
| Osaühing Mikrolabor | 12 | 2,4 mln € | sihtasutus Põhja-Eesti Regionaalhaigla 25,0% võitudest | 2018–2026 |
| GuardTime OÜ | 4 | 2,4 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 75,0% võitudest | 2020–2022 |
| Osaühing aqua consult baltic | 22 | 2,4 mln € | AKTSIASELTS TALLINNA VESI 22,7% võitudest | 2019–2026 |
| RIIVAS OÜ | 20 | 2,4 mln € | Enefit Industry OÜ 45,0% võitudest | 2021–2026 |
| IZALL.COM OÜ | 7 | 2,4 mln € | Tervise ja Heaolu Infosüsteemide Keskus 71,4% võitudest | 2017–2025 |
| Namespace OÜ | 2 | 2,4 mln € | Transpordiamet 50,0% võitudest | 2025–2026 |
| PALMEKS OÜ | 22 | 2,4 mln € | Võru Vallavalitsus 27,3% võitudest | 2018–2023 |
| AD Angels OÜ | 4 | 2,4 mln € | Riigi Tugiteenuste Keskus 75,0% võitudest | 2025–2026 |
| AKTSIASELTS ENTEH ENGINEERING | 35 | 2,4 mln € | Enefit Industry OÜ 85,7% võitudest | 2017–2026 |
| Defendec OÜ | 6 | 2,4 mln € | Politsei- ja Piirivalveamet 100,0% võitudest | 2017–2026 |
| Rethinkers OÜ | 3 | 2,4 mln € | Sihtasutus Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus 33,3% võitudest | 2024–2026 |
| Tabasco OÜ | 7 | 2,4 mln € | E-riigi Akadeemia Sihtasutus 14,3% võitudest | 2020–2026 |
| arhitekt11 OÜ | 9 | 2,4 mln € | Tallinna Linnavaraamet 44,4% võitudest | 2018–2026 |
| Foxberg OÜ | 25 | 2,4 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 84,0% võitudest | 2017–2026 |
| Tuurmaa OÜ | 28 | 2,4 mln € | Narva Linnavalitsuse Linnamajandusamet 14,3% võitudest | 2017–2025 |
| AS Lõuna-Eesti Haigla | 9 | 2,4 mln € | Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus 44,4% võitudest | 2018–2026 |
| AASKLA osaühing | 64 | 2,4 mln € | Aktsiaselts Lääne-Tallinna Keskhaigla 25,0% võitudest | 2018–2026 |
| Osaühing Mainor Meelis | 10 | 2,4 mln € | Rakvere Ametikool 40,0% võitudest | 2018–2026 |
| Helifors AS | 16 | 2,4 mln € | Elektrilevi OÜ 25,0% võitudest | 2018–2026 |
| Premia Tallinna Külmhoone OÜ | 9 | 2,4 mln € | Eesti Rahva Muuseum 33,3% võitudest | 2018–2026 |
| Kontuur LB OÜ | 4 | 2,4 mln € | Riigikantselei 50,0% võitudest | 2019–2023 |
| Civitta International OÜ | 1 | 2,4 mln € | Sihtasutus Eesti Rahvusvahelise Arengukoostöö Keskus 100,0% võitudest | 2024–2024 |