Tabasco OÜ
Reklaami vahendamine meedias
25.09.2026 võitis hanke: Jäätmete liigiti kogumise juhendite ja loovkampaania tellimine 2026-2029.
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 288 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 103 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 967 220,00 | 953 555,00 | 1 195 012,00 | 1 422 498,00 | 1 216 030,00 |
| Ärikasum (€) | 172 382,00 | 101 731,00 | 48 649,00 | 37 592,00 | 159 732,00 |
| Puhaskasum (€) | 172 406,00 | 73 980,00 | 53 561,00 | 17 195,00 | 165 779,00 |
| Varad (€) | 438 688,00 | 541 175,00 | 532 290,00 | 467 666,00 | 561 229,00 |
| Kohustised (€) | 76 868,00 | 226 880,00 | 164 434,00 | 182 803,00 | 119 107,00 |
| Omakapital (€) | 361 820,00 | 314 295,00 | 367 856,00 | 284 863,00 | 442 122,00 |
| Raha (€) | 315 481,00 | 261 338,00 | 273 356,00 | 105 739,00 | 260 129,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 13,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 561 tuh €
- Omakapital
- 442 tuh €
- Kohustised
- 119 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 194 tuh €
- Riiklikud maksud
- 67,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 55,6 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Riigihanked
2020–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 7
- Teadaolev maht
- Vähemalt 2,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
103 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 216 030,00 € · puhaskasum 165 779,00 €
müügitulu 1 422 498,00 € · puhaskasum 17 195,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 195 012,00 € · puhaskasum 53 561,00 €
müügitulu 953 555,00 € · puhaskasum 73 980,00 €
müügitulu 967 220,00 € · puhaskasum 172 406,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 876 799,00 € · puhaskasum 10 422,00 €
müügitulu 1 148 097,00 € · puhaskasum 162 237,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14-220 · 10416 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10124532 / 9
müügitulu 1 809 054,00 € · puhaskasum 11 863,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14 · 10416 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10124532 / 8
müügitulu 1 571 468,00 € · puhaskasum 211 176,00 €
müügitulu 1 084 911,00 € · puhaskasum 84 920,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026