Heli 8 Holding OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 4 aastat ja 158 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 207,00 | 147 143,00 | 273 637,00 | 231 646,00 |
| Ärikasum (€) | -825,00 | 51 021,00 | 795 289,00 | 515 085,00 |
| Puhaskasum (€) | -825,00 | -125 287,00 | 137 426,00 | -44 921,00 |
| Varad (€) | 2 850 653,00 | 8 654 867,00 | 9 164 645,00 | 9 123 116,00 |
| Kohustised (€) | 2 848 978,00 | 8 778 479,00 | 9 150 831,00 | 9 104 223,00 |
| Omakapital (€) | 1 675,00 | -123 612,00 | 13 814,00 | 18 893,00 |
| Raha (€) | 13 290,00 | 490 277,00 | 400 591,00 | 424,00 |
| Töötajate arv | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2022–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 9,1 mln €
- Omakapital
- 18,9 tuh €
- Kohustised
- 9,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (1)
2022. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 51,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
müügitulu 231 646,00 € · puhaskahjum 44 921,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 36 · 10132 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50204133 / 5
Varasemad muutused
müügitulu 273 637,00 € · puhaskasum 137 426,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Ameerika tn 19 · 10129 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50204133 / 4
müügitulu 147 143,00 € · puhaskahjum 125 287,00 €
müügitulu 4 207,00 € · puhaskahjum 825,00 €
Heli 8 Holding OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50204133 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.07.2026