registrid.ee

14858838 · OsaühingAktiivne

Stay Larsen OÜ

Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20254,7 mln €↗ 26,0%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 20252,5 mln €↗ 21,9%võrreldes 2024. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv30
Maksuvõlg · 16.09.20260 €

Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 341 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 2,3 tuh €.

★★★★★
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 36
Telefon: +372 53401719
KMKR EE102220034 EMTAK 68201

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)1 201 413,002 682 356,003 075 760,003 765 146,004 743 438,00
Ärikasum (€)-97 904,00518 920,00234 757,001 062 090,001 284 541,00
Puhaskasum (€)449 895,001 228 360,001 051 171,002 041 069,002 487 248,00
Varad (€)16 630 785,0020 606 154,0026 297 665,0028 096 139,0032 067 616,00
Kohustised (€)2 243 799,004 990 808,005 153 233,004 914 918,006 399 147,00
Omakapital (€)14 386 986,0015 615 346,0021 144 432,0023 181 221,0025 668 469,00
Raha (€)174 332,0065 183,002 514 548,00181 798,00236 289,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
32,1 mln €
Omakapital
25,7 mln €
Kohustised
6,4 mln €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (3)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
1,0 mln €
Riiklikud maksud
159 tuh €
Tööjõumaksud
96,8 tuh €
Töötajaid
30,00

Avaliku sektori maksed

2026

2,3 tuh € · 5 makset

Maksjad

TTÜ Spordiklubi1,8 tuh €
Põlva Vallavalitsus293 €
Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut121 €

Viimased maksed

Keemilise ja Bioloogilise Füüsika Instituut121 €
Põlva Vallavalitsus293 €
TTÜ Spordiklubi1,2 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 4 743 438,00 € · puhaskasum 2 487 248,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivalaia tn 36 · 10132 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 15

Varasemad muutused
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 3 765 146,00 € · puhaskasum 2 041 069,00 €

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 50134205 / M1

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Väike-Ameerika tn 19 · 10129 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 13

2023. aasta majandustulemus

müügitulu 3 075 760,00 € · puhaskasum 1 051 171,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Põhikiri
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 2 682 356,00 € · puhaskasum 1 228 360,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 1 201 413,00 € · puhaskasum 449 895,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Vana-Lõuna tn 39/1 · 10134 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 9

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Stay Larsen OÜ: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 8

2020. aasta majandustulemus

müügitulu 706 873,00 € · puhaskasum 176 364,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Laeva tn 2 · 10111 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 5

Juhtimismuudatus kanti registrisse

Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 50134205 / 2

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026