TOPANGA OÜ
Muud mujal liigitamata finantsteenused, v.a kindlustus ja pensionifondid
Ettevõte kanti registrisse 11 aastat ja 257 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -1 219 129,00 | -1 232 720,00 | -941 250,00 | -1 347 948,00 | -1 401 228,00 |
| Puhaskasum (€) | 70 375 941,00 | -31 135 986,00 | 31 156 146,00 | 28 003 473,00 | 9 997 249,00 |
| Varad (€) | 210 146 271,00 | 179 845 074,00 | 224 142 071,00 | 281 993 908,00 | 224 160 143,00 |
| Kohustised (€) | 254 197,00 | 1 088 986,00 | 14 229 837,00 | 20 078 201,00 | 20 694 567,00 |
| Omakapital (€) | 209 892 074,00 | 178 756 088,00 | 209 912 234,00 | 261 915 707,00 | 203 465 576,00 |
| Raha (€) | 16 918 830,00 | 36 848 206,00 | 862 415,00 | 12 894 433,00 | 6 773 435,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 224 mln €
- Omakapital
- 203 mln €
- Kohustised
- 20,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 173 tuh €
- Tööjõumaksud
- 178 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Muutused
TOPANGA OÜ osalus lõppes: 19,82% · 4 400,00 € · Menetlus: Kandeavaldus nr 6117240
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 9 997 249,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 28 003 473,00 €
TOPSIN INVESTMENTS S.A. osalus muutus: 100% · 22 100,00 € → 100% · 22 200,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 21
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 31 156 146,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 31-62 · 10119 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 17
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 31 135 986,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 70 375 941,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2 · 10138 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 15
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 16 510 775,00 €
TOPSIN INVESTMENTS S.A. osalus muutus: 100% · 22 000,00 € → 100% · 22 100,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 14
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 8 338 015,00 €
TOPSIN INVESTMENTS S.A. osalus muutus: 100% · 21 000,00 € → 100% · 22 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 13
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 1 722 327,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2 377 766,00 €
TOPSIN INVESTMENTS S.A. osalus muutus: 100% · 21 000,00 € → 100% · 16 516 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 8
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 3 857 039,00 €
TOPSIN INVESTMENTS S.A. osalus muutus: 100% · 20 000,00 € → 100% · 20 100,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50003150 / 4
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.09.2026