Osaühing Pharmax Group
Meditsiiniseadmete ja kirurgiriistade ning ortopeediliste abivahendite hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 6 aastat ja 139 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 |
|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 352 220,00 | 303 822,00 |
| Puhaskasum (€) | 226 383,00 | 183 971,00 |
| Varad (€) | 350 813,00 | 210 634,00 |
| Kohustised (€) | 50 063,00 | 23 648,00 |
| Omakapital (€) | 300 750,00 | 186 986,00 |
| Raha (€) | 63 006,00 | 207 221,00 |
| Töötajate arv | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 211 tuh €
- Omakapital
- 187 tuh €
- Kohustised
- 23,6 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 92,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 19,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 303 822,00 € · puhaskasum 183 971,00 €
müügitulu 352 220,00 € · puhaskasum 226 383,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 24 · 11318 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50148772 / 2
Osaühing Pharmax Group: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karamelli tn 6 · 11318 · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50148772
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026