MHM Invest OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 91 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 173 701,00 | 232 937,00 | 196 623,00 | 180 154,00 | 75 489,00 |
| Ärikasum (€) | 133 000,00 | 156 315,00 | 72 000,00 | 72 104,00 | 20 529,00 |
| Puhaskasum (€) | 109 695,00 | 142 611,00 | 70 549,00 | 71 704,00 | 22 161,00 |
| Varad (€) | 618 473,00 | 737 590,00 | 809 761,00 | 759 836,00 | 778 418,00 |
| Kohustised (€) | 23 520,00 | 84 004,00 | 191 755,00 | 452 442,00 | 448 863,00 |
| Omakapital (€) | 594 953,00 | 653 586,00 | 618 006,00 | 307 394,00 | 329 555,00 |
| Raha (€) | 14 461,00 | 55 311,00 | 85 649,00 | 147 803,00 | 132 349,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 778 tuh €
- Omakapital
- 330 tuh €
- Kohustised
- 449 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 32,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 222 €
Muutused
müügitulu 75 489,00 € · puhaskasum 22 161,00 €
müügitulu 180 154,00 € · puhaskasum 71 704,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 196 623,00 € · puhaskasum 70 549,00 €
müügitulu 232 937,00 € · puhaskasum 142 611,00 €
müügitulu 173 701,00 € · puhaskasum 109 695,00 €
müügitulu 115 060,00 € · puhaskasum 44 035,00 €
müügitulu 99 975,00 € · puhaskasum 26 872,00 €
müügitulu 155 297,00 € · puhaskasum 70 165,00 €
müügitulu 359 495,00 € · puhaskasum 238 884,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Jüri tn 80-45 · 65607 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20064773 / 3
müügitulu 241 419,00 € · puhaskasum 129 463,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 02.08.2026