Babash Group OÜ
Muud mujal liigitamata äritegevust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 8 aastat ja 26 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 079,00 | 33 394,00 | 60 426,00 | 73 837,00 | 74 705,00 |
| Ärikasum (€) | -111 419,00 | -66 756,00 | -60 901,00 | -101 409,00 | -131 434,00 |
| Puhaskasum (€) | -111 417,00 | -66 756,00 | -60 883,00 | -101 236,00 | -131 224,00 |
| Varad (€) | 41 459,00 | 44 373,00 | 458 204,00 | 419 066,00 | 413 471,00 |
| Kohustised (€) | 35 737,00 | 41 492,00 | 102 716,00 | 116 288,00 | 170 919,00 |
| Omakapital (€) | 5 722,00 | 2 881,00 | 355 488,00 | 302 778,00 | 242 552,00 |
| Raha (€) | 16 120,00 | 12 950,00 | 52 636,00 | 44 374,00 | 66 949,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 413 tuh €
- Omakapital
- 243 tuh €
- Kohustised
- 171 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 27,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 3,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 978 €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Frank Events OÜ osalus muutus: 1,8% · 96,11 € → 2,31% · 123,81 € · Menetlus: Kanne Ä 50104640 / 15
müügitulu 74 705,00 € · puhaskahjum 131 224,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 73 837,00 € · puhaskahjum 101 236,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Mäealuse tn 2/1 · 12618 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 50104640 / 11
müügitulu 60 426,00 € · puhaskahjum 60 883,00 €
müügitulu 33 394,00 € · puhaskahjum 66 756,00 €
müügitulu 8 079,00 € · puhaskahjum 111 417,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Mustamäe tee 44/2 · 10621 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50104640 / 6
Babash Group OÜ: Kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50104640 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 622,00 € · puhaskahjum 37 222,00 €
müügitulu 321,00 € · puhaskahjum 10 727,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Akadeemia tee 56 · 12613 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · LSL Grupp OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50104640
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026