Frank Events OÜ
Mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
12.10.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Asso Toming – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 21
Ettevõte kanti registrisse 19 aastat ja 29 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 16.09.2026; lepingu maksumus 400 tuh €: Üritusturunduse teenuse tellimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 443 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 724 668,00 | 3 682 577,00 | 4 028 666,00 | 3 328 262,00 | 3 723 168,00 |
| Ärikasum (€) | 159 029,00 | 235 832,00 | 198 500,00 | -9 344,00 | 188 163,00 |
| Puhaskasum (€) | 149 702,00 | 214 512,00 | 183 829,00 | -18 140,00 | 180 097,00 |
| Varad (€) | 656 861,00 | 795 280,00 | 945 273,00 | 620 593,00 | 747 327,00 |
| Kohustised (€) | 309 949,00 | 332 532,00 | 469 504,00 | 184 469,00 | 163 506,00 |
| Omakapital (€) | 346 912,00 | 462 748,00 | 475 769,00 | 436 124,00 | 583 821,00 |
| Raha (€) | 392 053,00 | 536 742,00 | 608 503,00 | 383 814,00 | 496 857,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 747 tuh €
- Omakapital
- 584 tuh €
- Kohustised
- 164 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2023. aasta aruanne2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,0 mln €
- Riiklikud maksud
- 79,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,8 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2022–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 10
- Teadaolev maht
- Vähemalt 4,2 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
443 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Asso Toming – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 21
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 3 723 168,00 € · puhaskasum 180 097,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 10 · 11415 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 20
müügitulu 3 328 262,00 € · puhaskahjum 18 140,00 €
müügitulu 4 028 666,00 € · puhaskasum 183 829,00 €
müügitulu 3 682 577,00 € · puhaskasum 214 512,00 €
müügitulu 1 724 668,00 € · puhaskasum 149 702,00 €
müügitulu 897 006,00 € · puhaskahjum 95 588,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
müügitulu 1 702 365,00 € · puhaskasum 91 957,00 €
350 000,00 € · pandipidaja AS LHV Pank
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Sepise tn 8 · 11415 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 15
müügitulu 919 035,00 € · puhaskasum 39 260,00 €
müügitulu 879 721,00 € · puhaskasum 77 559,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Valukoja tn 7 · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 11
Frank Events OÜ: Kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10112173 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 579 723,00 € · puhaskasum 74 797,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Acer Events OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 112173
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 13.10.2026