Holdco Investments OÜ
Arvutialased konsultatsioonid
Ettevõte kanti registrisse 9 aastat ja 350 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 31 500,00 | 31 500,00 | 35 950,00 | 32 220,00 | 32 725,00 |
| Ärikasum (€) | 24 285,00 | 23 728,00 | 34 733,00 | -44 876,00 | 26 525,00 |
| Puhaskasum (€) | 9 180,00 | 799 514,00 | 141 523,00 | -124 188,00 | 39 661,00 |
| Varad (€) | 662 969,00 | 1 568 361,00 | 1 655 286,00 | 1 559 140,00 | 1 599 793,00 |
| Kohustised (€) | 136 228,00 | 242 107,00 | 187 509,00 | 215 553,00 | 992,00 |
| Omakapital (€) | 526 741,00 | 1 326 254,00 | 1 467 777,00 | 1 343 587,00 | 1 598 801,00 |
| Raha (€) | 35 616,00 | 99 635,00 | 121 148,00 | 34 211,00 | 79 148,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 992 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 32 725,00 € · puhaskasum 39 661,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 32 220,00 € · puhaskahjum 124 188,00 €
müügitulu 35 950,00 € · puhaskasum 141 523,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kursi tn 3 · 10415 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 50041240 / 7
müügitulu 31 500,00 € · puhaskasum 799 514,00 €
müügitulu 31 500,00 € · puhaskasum 9 180,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 98 013,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 54 364,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 40 951,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 297 051,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 27a · 10415 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50041240 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 262 812,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026