Via Verenni OÜ
Jookide serveerimine
27.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 251 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 589,00 | 3 699,00 | 13 000,00 | 23 700,00 | 24 000,00 |
| Ärikasum (€) | -1 321,00 | -26 747,00 | -23 084,00 | 15 514,00 | 1 072,00 |
| Puhaskasum (€) | -1 321,00 | -26 756,00 | -23 094,00 | 15 328,00 | 1 053,00 |
| Varad (€) | 47 968,00 | 47 495,00 | 37 073,00 | 93 021,00 | 125 340,00 |
| Kohustised (€) | 33 924,00 | 60 207,00 | 72 879,00 | 106 499,00 | 115 765,00 |
| Omakapital (€) | 14 044,00 | -12 712,00 | -35 806,00 | -13 478,00 | 9 575,00 |
| Raha (€) | 0,00 | 1 002,00 | 4 227,00 | 455,00 | 8 492,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 125 tuh €
- Omakapital
- 9,6 tuh €
- Kohustised
- 116 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 3,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,3 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
maksuvõlg 320,04 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
maksuvõlg 1 790,36 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
müügitulu 24 000,00 € · puhaskasum 1 053,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Pihva küla, Kurvitsa tee 22 · 61407 · kanne 11 · Menetlus: Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Ä 50025052 / 12, Kanne Ä 50025052 / 11
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 23 700,00 € · puhaskasum 15 328,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Coyana Investeeringud OÜ sai osanikuks: 32,5% · 3 250,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50025052 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Monteverde Holdings OÜ osalus muutus: 33,33% · 1 500,00 € → 11,72% · 3 750,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50025052 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 13 000,00 € · puhaskahjum 23 094,00 €
müügitulu 3 699,00 € · puhaskahjum 26 756,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 8 589,00 € · puhaskahjum 1 321,00 €
müügitulu 9 185,00 € · puhaskahjum 15 570,00 €
müügitulu 16 750,00 € · puhaskasum 27 234,00 €
müügitulu 700,00 € · puhaskasum 700,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Kambja vald, Soinaste küla, Kasela · 61709 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 50025052 / 4
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Ülenurme vald, Soinaste küla, Kasela · 61709 · kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 50025052 / 2
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 0,00 €
Club Coccobella UÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Usaldusühing · UÜ · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50025052
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026