Monteverde Holdings OÜ
Valdusfirmade tegevus
Ettevõte kanti registrisse 10 aastat ja 126 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 200,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | -301 890,00 | 304 689,00 | -107 000,00 | -21 370,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | -301 790,00 | 303 789,00 | -107 000,00 | -21 370,00 | 2,00 |
| Varad (€) | 1 264 831,00 | 1 227 811,00 | 539 811,00 | 15 412,00 | 15 413,00 |
| Kohustised (€) | 1 563 289,00 | 1 222 480,00 | 641 480,00 | 131 450,00 | 131 450,00 |
| Omakapital (€) | -298 458,00 | 5 331,00 | -101 669,00 | -116 038,00 | -116 037,00 |
| Raha (€) | 211,00 | 211,00 | 211,00 | 302,00 | 437,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 15,4 tuh €
- Omakapital
- -116 tuh €
- Kohustised
- 131 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMuutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 2,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 21 370,00 €
Varasemad muutused
Montalbano International OÜ osalus muutus: 55,56% · 3 750,00 € → 70% · 7 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50032875 / 12
Montalbano International OÜ osalus muutus: 33,33% · 1 500,00 € → 55,56% · 3 750,00 € · Menetlus: Kanne Ä 50032875 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 107 000,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 303 789,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 200,00 € · puhaskahjum 301 790,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 177 825,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 178 700,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 347 471,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 140 114,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Ülikooli tn 6a · 51003 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 50032875 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Ülikooli tn 6a · 51003 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 50032875 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026