Apteegikaubanduse Hulgimüük OÜ
Meditsiini- ja ortopeediakaupade jaemüük spetsialiseeritud kauplustes
03.11.2026 võitis hanke: Hingamissüsteemi ravimite ostmine.
Ettevõte kanti registrisse 12 aastat ja 311 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,4 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 615 905,00 | 6 359 323,00 | 10 204 391,00 | 12 245 494,00 | 12 856 437,00 |
| Ärikasum (€) | 293 278,00 | 517 725,00 | 744 768,00 | 2 143 596,00 | 1 714 779,00 |
| Puhaskasum (€) | 290 430,00 | 472 891,00 | 709 634,00 | 1 433 606,00 | 1 668 431,00 |
| Varad (€) | 2 289 461,00 | 3 307 349,00 | 3 876 675,00 | 4 794 082,00 | 6 352 903,00 |
| Kohustised (€) | 882 856,00 | 1 369 397,00 | 1 369 089,00 | 1 412 890,00 | 1 493 280,00 |
| Omakapital (€) | 1 406 605,00 | 1 937 952,00 | 2 507 586,00 | 3 381 192,00 | 4 859 623,00 |
| Raha (€) | 467 462,00 | 615 984,00 | 1 008 883,00 | 1 238 698,00 | 2 010 867,00 |
| Töötajate arv | — | — | 8,00 | 10,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 6,4 mln €
- Omakapital
- 4,9 mln €
- Kohustised
- 1,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 254 tuh €
- Tööjõumaksud
- 76,5 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2003–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 280
- Teadaolev maht
- Vähemalt 14,5 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
5,4 mln € · 1338 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 12 856 437,00 € · puhaskasum 1 668 431,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 141 · 11314 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 20066194 / 11
müügitulu 12 245 494,00 € · puhaskasum 1 433 606,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 10 204 391,00 € · puhaskasum 709 634,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 6 359 323,00 € · puhaskasum 472 891,00 €
müügitulu 4 615 905,00 € · puhaskasum 290 430,00 €
müügitulu 3 471 183,00 € · puhaskasum 697 209,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 24 · 11318 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20066194 / 7
müügitulu 2 598 317,00 € · puhaskasum 44 341,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 855 542,00 € · puhaskasum 168 174,00 €
müügitulu 3 281 294,00 € · puhaskasum 101 125,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Karamelli tn 6 · 11317 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20066194 / 3
Martin Henning – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20066194 / 2
müügitulu 1 390 347,00 € · puhaskasum 29 066,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026