Marmara Sterling OÜ
Kellade ja ehete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 171 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 13,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 225 134,00 | 1 142 316,00 | 1 184 244,00 | 1 099 322,00 | 1 104 913,00 |
| Ärikasum (€) | 108 411,00 | -28 450,00 | 44 780,00 | -115 029,00 | 2 263,00 |
| Puhaskasum (€) | 82 473,00 | -52 124,00 | 23 236,00 | -130 894,00 | -16 082,00 |
| Varad (€) | 974 908,00 | 989 849,00 | 933 594,00 | 770 655,00 | 729 259,00 |
| Kohustised (€) | 341 209,00 | 408 274,00 | 328 783,00 | 296 738,00 | 271 424,00 |
| Omakapital (€) | 633 699,00 | 581 575,00 | 604 811,00 | 473 917,00 | 457 835,00 |
| Raha (€) | 159 693,00 | 28 155,00 | 21 447,00 | 3 670,00 | 11 850,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 7,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 729 tuh €
- Omakapital
- 458 tuh €
- Kohustised
- 271 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 227 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 21,5 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
13,7 tuh € · 5 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 104 913,00 € · puhaskahjum 16 082,00 €
müügitulu 1 099 322,00 € · puhaskahjum 130 894,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 184 244,00 € · puhaskasum 23 236,00 €
müügitulu 1 142 316,00 € · puhaskahjum 52 124,00 €
müügitulu 1 225 134,00 € · puhaskasum 82 473,00 €
müügitulu 855 076,00 € · puhaskasum 43 062,00 €
müügitulu 669 122,00 € · puhaskasum 95 229,00 €
müügitulu 495 766,00 € · puhaskasum 10 311,00 €
müügitulu 381 875,00 € · puhaskasum 5 524,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 39 · 11621 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10183198 / 8
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10183198 / 6
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 283 137,00 € · puhaskasum 22 562,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.10.2026