Intelex Insight OÜ
Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
13.10.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Agu Vahur – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 20, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10176031 / M4
Ettevõte kanti registrisse 13 aastat ja 364 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 7 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 14.09.2026; lepingu maksumus 500 tuh €: Andmelao- ja aruandlussüsteemi arendus- ja hooldusteenuse ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 397 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 666 079,00 | 1 006 830,00 | 1 317 125,00 | 1 299 248,00 | 1 541 556,00 |
| Ärikasum (€) | 133 754,00 | 239 998,00 | 298 217,00 | 163 263,00 | 191 611,00 |
| Puhaskasum (€) | 105 495,00 | 212 323,00 | 261 151,00 | 122 272,00 | 154 083,00 |
| Varad (€) | 276 348,00 | 414 177,00 | 510 025,00 | 419 925,00 | 500 461,00 |
| Kohustised (€) | 49 711,00 | 116 325,00 | 143 454,00 | 153 074,00 | 214 527,00 |
| Omakapital (€) | 226 637,00 | 297 852,00 | 366 571,00 | 266 851,00 | 285 934,00 |
| Raha (€) | 181 531,00 | 233 833,00 | 213 059,00 | 221 666,00 | 120 923,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 500 tuh €
- Omakapital
- 286 tuh €
- Kohustised
- 215 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 695 tuh €
- Riiklikud maksud
- 261 tuh €
- Tööjõumaksud
- 159 tuh €
- Töötajaid
- 26,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 23
- Teadaolev maht
- Vähemalt 31,4 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
397 tuh € · 40 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Agu Vahur – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 20, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10176031 / M4
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Telliskivi tn 51a · 10611 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 19
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 18
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 541 556,00 € · puhaskasum 154 083,00 €
müügitulu 1 299 248,00 € · puhaskasum 122 272,00 €
müügitulu 1 317 125,00 € · puhaskasum 261 151,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 006 830,00 € · puhaskasum 212 323,00 €
müügitulu 666 079,00 € · puhaskasum 105 495,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 696 634,00 € · puhaskasum 173 700,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Vabriku tn 6 · 10411 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 8
müügitulu 434 597,00 € · puhaskasum 128 852,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kristiine linnaosa, Tulika tn 19 · 10613 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 7
müügitulu 314 461,00 € · puhaskasum 43 742,00 €
müügitulu 306 740,00 € · puhaskasum 65 162,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 7-33 · 10145 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10176031 / 5
müügitulu 135 441,00 € · puhaskasum 30 466,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Intelex Insight OÜ: Kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 10176031
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 14.10.2026