Venten OÜ
Tööpinkide hulgimüük
02.10.2026 · Juhtimismuudatus kanti registrisse — Egon Veermäe – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 19
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 68 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.05.2026; lepingu maksumus 218 tuh €: CNC fiiberlaser lõikuspingi soetamine koos lisaseadmetega.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 319 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 989 117,00 | 4 384 253,00 | 5 003 221,00 | 4 977 622,00 | 6 539 154,00 |
| Ärikasum (€) | 274 266,00 | 241 117,00 | 314 775,00 | 431 503,00 | 111 337,00 |
| Puhaskasum (€) | 241 752,00 | 233 665,00 | 313 397,00 | 435 245,00 | 104 616,00 |
| Varad (€) | 1 990 774,00 | 2 569 519,00 | 2 717 910,00 | 3 153 957,00 | 4 760 103,00 |
| Kohustised (€) | 928 220,00 | 1 338 300,00 | 1 223 295,00 | 1 312 096,00 | 2 921 502,00 |
| Omakapital (€) | 1 062 554,00 | 1 231 219,00 | 1 494 615,00 | 1 841 861,00 | 1 838 601,00 |
| Raha (€) | 391 823,00 | 356 798,00 | 590 908,00 | 381 576,00 | 724 417,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 18,00 | 36,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,8 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 2,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,7 mln €
- Riiklikud maksud
- 556 tuh €
- Tööjõumaksud
- 210 tuh €
- Töötajaid
- 40,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 8
- Teadaolev maht
- Vähemalt 766 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
319 tuh € · 17 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Egon Veermäe – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 19
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 6 539 154,00 € · puhaskasum 104 616,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 4 977 622,00 € · puhaskasum 435 245,00 €
müügitulu 5 003 221,00 € · puhaskasum 313 397,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Tala tn 2 · 11415 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 384 253,00 € · puhaskasum 233 665,00 €
müügitulu 2 989 117,00 € · puhaskasum 241 752,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 494 429,00 € · puhaskasum 345 169,00 €
müügitulu 3 642 358,00 € · puhaskasum 390 981,00 €
müügitulu 2 670 423,00 € · puhaskasum 210 258,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Suur-Sõjamäe tn 50a · 11415 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 060 832,00 € · puhaskasum 102 572,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Lääne-Harju vald, Klooga alevik, Roheline tee 1 · 76703 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Keila vald, Klooga alevik, Roheline tee 1 · 76703 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10147117 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 1 335 917,00 € · puhaskasum 257 764,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 03.10.2026