Endocare Estonia OÜ
Spetsialiseerimata hulgikaubandus
14.10.2026 võitis hanke: Patsiendi pesemise tarvikud.
Ettevõte kanti registrisse 16 aastat ja 75 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,4 mln €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 458 368,00 | 1 533 067,00 | 1 833 121,00 | 2 069 110,00 | 2 533 649,00 |
| Ärikasum (€) | 63 427,00 | 57 826,00 | 93 285,00 | 78 173,00 | 145 559,00 |
| Puhaskasum (€) | 63 273,00 | 57 273,00 | 90 123,00 | 67 528,00 | 144 741,00 |
| Varad (€) | 654 520,00 | 728 482,00 | 797 225,00 | 930 277,00 | 994 230,00 |
| Kohustised (€) | 360 048,00 | 376 737,00 | 356 158,00 | 421 682,00 | 424 817,00 |
| Omakapital (€) | 294 472,00 | 351 745,00 | 441 067,00 | 508 595,00 | 569 413,00 |
| Raha (€) | 108 033,00 | 20 434,00 | 32 686,00 | 20 865,00 | 20 956,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 4,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2020Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 994 tuh €
- Omakapital
- 569 tuh €
- Kohustised
- 425 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 994 tuh €
- Riiklikud maksud
- 78,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 35,9 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Riigihanked
2017–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 126
- Teadaolev maht
- Vähemalt 8,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
1,4 mln € · 816 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Härgmäe tn 8 · 13525 · kanne 16 · Menetlus: Kandeavaldus nr 6110619, Kanne Ä 10146953 / 18
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Meistri tn 6 · 13517 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10146953 / 17
müügitulu 2 533 649,00 € · puhaskasum 144 741,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 069 110,00 € · puhaskasum 67 528,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 833 121,00 € · puhaskasum 90 123,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 1 533 067,00 € · puhaskasum 57 273,00 €
müügitulu 1 458 368,00 € · puhaskasum 63 273,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, Ehitajate tee 110 · 13517 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10146953 / 11
müügitulu 1 595 038,00 € · puhaskasum 94 895,00 €
müügitulu 556 944,00 € · puhaskasum 1 765,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Lauliku tn 2b · 10919 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10146953 / 10
müügitulu 306 246,00 € · puhaskasum 6 701,00 €
müügitulu 314 036,00 € · puhaskasum 14 475,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tornimäe tn 5 · 10145 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10146953 / 8
müügitulu 263 070,00 € · puhaskasum 7 624,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026