Vilcon Ehitus OÜ
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 92 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 6 443 520,00 | 6 294 476,00 | 5 417 137,00 | 4 520 276,00 | 3 778 128,00 |
| Ärikasum (€) | -914 374,00 | -1 382 085,00 | -532 153,00 | -266 427,00 | -87 277,00 |
| Puhaskasum (€) | -948 817,00 | -1 411 305,00 | -538 598,00 | -270 838,00 | -89 050,00 |
| Varad (€) | 1 340 319,00 | 894 970,00 | 1 236 833,00 | 977 170,00 | 690 407,00 |
| Kohustised (€) | 1 882 498,00 | 1 045 383,00 | 1 925 844,00 | 1 937 019,00 | 670 257,00 |
| Omakapital (€) | -542 179,00 | -150 413,00 | -689 011,00 | -959 849,00 | 20 150,00 |
| Raha (€) | 64 400,00 | 43 484,00 | 3 654,00 | 18 496,00 | 7 625,00 |
| Töötajate arv | — | — | 12,00 | 8,00 | 6,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 690 tuh €
- Omakapital
- 20,2 tuh €
- Kohustised
- 670 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 102 tuh €
- Riiklikud maksud
- 31,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 18,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 778 128,00 € · puhaskahjum 89 050,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Varasemad muutused
müügitulu 4 520 276,00 € · puhaskahjum 270 838,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 23a · 10145 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 20
müügitulu 5 417 137,00 € · puhaskahjum 538 598,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 13 · 10145 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 6 294 476,00 € · puhaskahjum 1 411 305,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Põhja pst 17 · 10414 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 14
müügitulu 6 443 520,00 € · puhaskahjum 948 817,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 11
müügitulu 7 237 529,00 € · puhaskahjum 318 371,00 €
müügitulu 22 669 441,00 € · puhaskasum 717 211,00 €
müügitulu 15 663 204,00 € · puhaskasum 154 493,00 €
müügitulu 11 635 471,00 € · puhaskasum 131 805,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Tallinna tn 105 · 71018 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 9
müügitulu 15 261 450,00 € · puhaskahjum 316 645,00 €
Aktsiaselts GMP Grupp osalus muutus: 100% · 128 607,00 € → 2 600,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 5
Aktsiaselts GMP Grupp osalus muutus: 100% · 2 600,00 € → 100% · 128 607,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 3
Aktsiaselts GMP Grupp osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 600,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10132455 / 2
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026