TFC Valdus OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 5 aastat ja 149 päeva tagasi.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 0,00 | 0,00 | 2 000,00 | 13 484,00 | 17 097,00 |
| Ärikasum (€) | -13 918,00 | -229 335,00 | -193 116,00 | -166 791,00 | -2 037 578,00 |
| Puhaskasum (€) | -18 656,00 | -296 524,00 | -296 545,00 | -272 550,00 | -2 252 019,00 |
| Varad (€) | 132 982,00 | 2 282 448,00 | 2 143 269,00 | 2 012 185,00 | 561 175,00 |
| Kohustised (€) | 149 138,00 | 2 595 128,00 | 2 752 494,00 | 2 893 960,00 | 3 694 969,00 |
| Omakapital (€) | -16 156,00 | -312 680,00 | -609 225,00 | -881 775,00 | -3 133 794,00 |
| Raha (€) | 982,00 | 963,00 | 1 266,00 | 413,00 | 2 011,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 561 tuh €
- Omakapital
- -3,1 mln €
- Kohustised
- 3,7 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 6,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 17 097,00 € · puhaskahjum 2 252 019,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 13 484,00 € · puhaskahjum 272 550,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 000,00 € · puhaskahjum 296 545,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 296 524,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 18 656,00 €
Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Ettevõtte aadress muutus: Tartu maakond, Tartu linn, Tartu linn, Vallikraavi tn 4 · 51003 · kanne 1 · TFC Valdus OÜ: Kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 50176146
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.09.2026