OÜ Neveri
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 93 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 587 972,00 | 791 000,00 | 804 151,00 | 822 914,00 | 843 766,00 |
| Ärikasum (€) | 77 474,00 | 30 000,00 | 165 977,00 | 240 878,00 | 480 088,00 |
| Puhaskasum (€) | 77 319,00 | 30 000,00 | 165 844,00 | 240 705,00 | 479 915,00 |
| Varad (€) | 2 039 711,00 | 2 149 000,00 | 2 269 482,00 | 2 806 564,00 | 2 973 631,00 |
| Kohustised (€) | 111 484,00 | 190 000,00 | 145 842,00 | 442 221,00 | 129 373,00 |
| Omakapital (€) | 1 928 227,00 | 1 959 000,00 | 2 123 640,00 | 2 364 343,00 | 2 844 258,00 |
| Raha (€) | 263 760,00 | 405 000,00 | 478 447,00 | 343 912,00 | 242 527,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 4,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 2,8 mln €
- Kohustised
- 129 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 174 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 11,0 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2024–2024 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
4,0 tuh € · 15 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 843 766,00 € · puhaskasum 479 915,00 €
müügitulu 822 914,00 € · puhaskasum 240 705,00 €
Varasemad muutused
Anita Hoole – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20045730 / 10
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 804 151,00 € · puhaskasum 165 844,00 €
müügitulu 791 000,00 € · puhaskasum 30 000,00 €
müügitulu 587 972,00 € · puhaskasum 77 319,00 €
müügitulu 509 903,00 € · puhaskasum 67 485,00 €
müügitulu 529 177,00 € · puhaskasum 75 812,00 €
müügitulu 498 057,00 € · puhaskasum 62 894,00 €
müügitulu 423 596,00 € · puhaskasum 27 732,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Räpina mnt 12 · 65620 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20045730 / 6
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20045730 / 5
müügitulu 360 706,00 € · puhaskasum 37 168,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (asutatava või teises piirkonnas asuva isiku registrikaardile)
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026