Brand Manual OÜ
Disainerite tegevus
24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 17 aastat ja 239 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.03.2026; lepingu maksumus 4,4 tuh €: Koolitusteenus: Väärtuspakkumine ja kliendiuuring.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 42,4 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 695 687,00 | 539 380,00 | 372 348,00 | 179 020,00 | 351 146,00 |
| Ärikasum (€) | 112 783,00 | -62 468,00 | 32 285,00 | -34 771,00 | 74 736,00 |
| Puhaskasum (€) | 101 944,00 | -76 608,00 | 31 634,00 | -37 643,00 | 68 111,00 |
| Varad (€) | 258 653,00 | 104 805,00 | 109 761,00 | 27 572,00 | 121 456,00 |
| Kohustised (€) | 128 380,00 | 101 260,00 | 74 948,00 | 30 403,00 | 56 176,00 |
| Omakapital (€) | 130 273,00 | 3 545,00 | 34 813,00 | -2 831,00 | 65 280,00 |
| Raha (€) | 187 002,00 | 51 623,00 | 87 094,00 | 16 556,00 | 88 346,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 121 tuh €
- Omakapital
- 65,3 tuh €
- Kohustised
- 56,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 106 tuh €
- Riiklikud maksud
- 37,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,1 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Riigihanked
2021–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 13
- Teadaolev maht
- Vähemalt 358 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
42,4 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 351 146,00 € · puhaskasum 68 111,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Suur-Patarei tn 2 · 10415 · kanne 21 · Menetlus: Kanne Ä 10126674 / 22
Varasemad muutused
müügitulu 179 020,00 € · puhaskahjum 37 643,00 €
müügitulu 372 348,00 € · puhaskasum 31 634,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tatari tn 64 · 10134 · kanne 20 · Menetlus: Kanne Ä 10126674 / 21
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Erika tn 14 · 10416 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10126674 / 19
müügitulu 539 380,00 € · puhaskahjum 76 608,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Niine tn 11 · 10414 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10126674 / 18
müügitulu 695 687,00 € · puhaskasum 101 944,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 607 730,00 € · puhaskasum 86 319,00 €
müügitulu 595 277,00 € · puhaskasum 1 942,00 €
müügitulu 708 556,00 € · puhaskasum 104 388,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Niine tn 11 · 10414 · kanne 14 · Menetlus: Puuduste kõrvaldamise määrus kandeväliste andmete parandamiseks Ä 10126674 / M5, Kanne Ä 10126674 / 15
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 704 284,00 € · puhaskasum 31 171,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Rotermanni tn 5 · 10111 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10126674 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 685 272,00 € · puhaskasum 62 967,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Brand Manual OÜ: Kanne 1 · Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 1 · Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Osaühing · OÜ · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 126674
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026