Wermo Vara OÜ
Enda kinnisvara rendileandmine
Ettevõte kanti registrisse 18 aastat ja 315 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 94,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 180 000,00 | 198 747,00 | 188 199,00 | 180 867,00 | 186 315,00 |
| Ärikasum (€) | 4 286,00 | -13 747,00 | -25 964,00 | -31 266,00 | -26 811,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 293,00 | -13 738,00 | -25 956,00 | -31 266,00 | -26 811,00 |
| Varad (€) | 491 895,00 | 482 705,00 | 458 450,00 | 430 117,00 | 409 161,00 |
| Kohustised (€) | 265 385,00 | 269 932,00 | 271 633,00 | 274 566,00 | 280 421,00 |
| Omakapital (€) | 226 510,00 | 212 773,00 | 186 817,00 | 155 551,00 | 128 740,00 |
| Raha (€) | 90 620,00 | 102 520,00 | 105 392,00 | 94 422,00 | 103 528,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 409 tuh €
- Omakapital
- 129 tuh €
- Kohustised
- 280 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 54,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 5,4 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2023–2023 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
- Teadaolev maht
- Vähemalt 100 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
94,1 tuh € · 31 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 186 315,00 € · puhaskahjum 26 811,00 €
müügitulu 180 867,00 € · puhaskahjum 31 266,00 €
Varasemad muutused
Anita Hoole – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20040298 / 8
müügitulu 188 199,00 € · puhaskahjum 25 956,00 €
müügitulu 198 747,00 € · puhaskahjum 13 738,00 €
müügitulu 180 000,00 € · puhaskasum 4 293,00 €
müügitulu 146 201,00 € · puhaskasum 3 079,00 €
müügitulu 169 562,00 € · puhaskasum 10 930,00 €
müügitulu 155 529,00 € · puhaskasum 3 100,00 €
müügitulu 149 482,00 € · puhaskasum 2 766,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru linn, Põllu tn 2 · 65606 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 20040298 / 4
müügitulu 140 661,00 € · puhaskahjum 14 044,00 €
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026